Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bezprzewodowy AppleCarPlay/Android Auto


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Poszukałem chwilę na forum, ale nie udało mi się znaleźć podobnego problemu.

Czy jest możliwość aktualizacji lub jakiegoś obejścia RLinka tak aby AppleCarPlay/AndroidAuto działały bezprzewodowo w Megane IV po lifcie z 2021, czy można to tylko osiągnąć jakimiś zewnętrznymi urządzeniami jak np. Carlinkt?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2023 o 22:58, athlon64x4 napisał:

Jak po lifcie to nie rlink tylko easylink, możesz ogarnąć to sam bez adaptera

Możesz rozwinąć?

Edytowane przez tomir19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.06.2023 o 23:26, TheOktik napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Co to znaczy nierobliwe?

Czy ddt4all bezpośrednio na easylinku za ekranem nie da się zrobić? Jak clio, zoe czy co tam jeszcze.

Po obd rozumiem ddt4allnie zrobi przez problem z zablokowanym sgw. Ale jak otworzyć bramkę to już po obd zadziała?

Chyba texa już potrafi to zrobić odblokować sgw.

 

A co z aktualizacjami online?

Jeśli Ty to aktywujesz to po jakieś aktualizacji włączone funkcje nie znikną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze do zrobienia w domowym zaciszu w max 1h (z czego 40 min rozbieranie/składanie plastików celem uzyskania dostępu do CanL i CanH bez SGW). Dalej już identycznie jak w innych modelach. Odblokowane funkcjie i mody sa nadpisywane czystym softem po aktualizacji OTA lub via ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę temat, bo może ktoś zetknął się z tematem i pomoże. W mojej Megance jest możliwość przewodowego Android Auto i to działa bez problemu. Chciałem przejść na bezprzewodowe za pomocą adaptera i tu zaczęły się schody. Carlinkita ani auto nie widziało ani telefon nie mógł się z nim połączyć. Spróbowałem więc z Ottocastem. Tu już było lepiej. Telefon połączył z nim i po bluetooth i po Wi-Fi oraz wyświetlił komunikat, że dalsze czynności z bezprzewodowym AA należy wykonać na ekranie samochodu. I tu pojawił się problem bo tam AA się nie odpalał. Zmiany kabli czy portów USB nie pomogły. Wyświetlały się komunikaty albo, że na urządzeniu nie plików multimedialnych albo, że urządzenie MTP nie jest podłączone. Jakby nie rozpoznawał go jak urządzenie Android Auto. Urządzenie zwróciłem do sprawdzenia i u dostawcy działa, więc wskazywałoby to na problem po stronie samochodu. Ktoś się spotkał z takim problemem albo ma pomysł jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Easylink ma wbudowane wifi i nie są potrzebne adaptery, mogę aktywować taką funkcję w każdym aucie z easylink bez rozbierania auta, także zdalnie,  i zaktualizować system do nowej wersji, tel 534206993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!