Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

miejsce na 7" lcd


Rekomendowane odpowiedzi

Rozbieral ktos moze deske w MII? bo dzisiaj rozebralem ten daszek przy wyswietlaczu radia bo myslalem ze tam jest miejsce. Otoz nie ma. I teraz pytanie, czy ktos zna miejsce gdzie niedaleko kierowcy [powiedzmy do max polowy deski jest miejsce na zmieszczenie 7 calowego ekranu lcd? Chodzi mi o ilosc miejsca w ktorej moglbym "schowac" takie 7 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specjalistą od MII ale wiem że pakowali do niej seryjna nawigację więc miejsce jakieś jest. Myślę że musiałbyś wyrzucić ten daszek i coś przerobić oprócz tego.

Jak pisałem nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale tu masz jak wygląda w meganie:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6006285

 

Może od anglika coś da radę przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje więc zdjęcia nawiązujące do mojego wczesniejszego posta.

 

Sam osobiście chetnie bym to kupił ale nie wiem gdzie a do zakupów zagranicznych osobiście nie mam zaufania. Jakby ktoś chciał cos takiego kupić niech da znać.

post-9471-1220290749_thumb.jpg

post-1-1220290749_thumb.jpg

post-1-1220290750_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, dokładnie o to mi chodziło, żeby załatwić nawet mechanizm z uszkodzonym ekranem.

A co do zaślepki to chyba chodzi o tą kieszeń pod radiem gdzie co niektórzy instalują CB radio.

MII to nie moja specjalność jak pisałem już na początku ale chciałem do swojej tomtoma zainstalować jakoś żeby nie wisiał przy szybie no i też szukałem miejsca w desce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wlasnie takie cos interesuje tylko sa dwa drobne ale:

- cena

- widocznosc tego sprzetu [np. niezdejmowalny panel przedni]

 

Szczerze mowiac z tego wszystkiego najbardziej interesuje mnie sam mechanizm prowadnic i napedu lcd. Ja myslalem raczej o lcd ktory chowalby i wyjezdzal z deski, z powodow zlodziejskich w naszym kraju. Dlatego meczy mnie miejsce pod deska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienie. Nie rozumiemy sie. Mnie wlasnie interesuje sam mechanizm ktory napedza i "stawia" to elcede. Chce zeby to bylo na prad. Wydedukowalem dzisiaj jeszcze miejsce w podsufitce nad daszkiem. Musze to zmierzyc i moze tam sie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!