Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Subwoofer aktywny po podłączeniu nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z subwooferem aktywnym AUDIOSYSTEM us08 jest on poprowadzony do bagażnika.

Zasilanie podłączone pod akumulator, masa pod śrubę od tylnego fotela , REM puszczony z kostki radia wszystko wygląda na sprawne bo na subwooferze świeci się kontrolka.

Problem jaki mam to konwerter RCA podpinałem go pod tylne jak i zarówno przednie głośniki z wysokości radia a następnie kablami rca do subwoofera ale nie chce on wydać z siebie żadnego dźwięku ,co robię źle? 

Radioimage.thumb.png.1e5bc45d11420d816e2410ecb4f70b36.png

Subwooferimage.thumb.png.923955623cb4272a58ce27d894fc49d7.png

Dodam ,że subwoofer ma możliwość wpięcia się bez użycia kabli rca poprzez kostkę którą też próbowałem lecz bez sukcesu.

Edytowane przez Zbrl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja masa mnie martwi. Dla pewności zmierz miernikiem czy masz +12v między plusem a minusem który wchodzi na ten subwoofer. Sprawdź też czy masz +12v między rem a masą. Podpinasz plus na wszystkie 4 piny? Minus na wszystkie 4? Przekręć wszystkie trzy potencjometry (LFP, Boost, Level) maksymalnie na prawo. Na pewno masz wciśnięty guzik Power? Jak to jest ok po podłącz np telefon komórkowy do Line In, puść muzykę z dużą ilością basu i zobacz czy gra. Jak gra to masz coś źle z wejściem z radia. Jak nie gra to jest zepsuty subwoofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem , subwoofer nie zagrał u mnie na samych wpiętych kablach rca dołożyłem kostkę high level zwarłem środkowe dwa przewody i wydał z siebie dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po montażu w bagażniku stwierdzam ,że nie ma to sensu w hatchbacku nie da się usiedzieć z tyłu, wcisnąłem go pod fotel pasażera zmieniając kable rca na kątowe i jest tam wsadzony na styk mimo wszystko idzie ruszyć fotelem przód tył i nic nie trze. Bass jest okej zdecydowana różnica w momencie kiedy jest wyłączony a kiedy włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!