Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nasza-klasa, co myślimy o tym portalu opinie i spostrzeżenia


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat i posty przeniesione zostały z tematu: Kto ma konto na Nasza-klasa?

Cytat przenoszę, jako zalążek nowego tematu. Temat powstał, by w poprzednim uniknąć kasowania wielu postów z powodu OT - gojgien

 

straszliwie wolne serwery ma nasza-klasa wieczorem działa jak by się jej nie chciało, albo jak by ją głowa bolała :-)

 

nie ma sie co dziwic jak w pierwszym miesiacu po tym jak na wp byla ich reklama mieli 400mln odslon :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze mania zbierania pokemonow (bo tak odbieram wysylanie tych zaproszen do setek ludzi) dotarla i do was. Ja jestem na n-k, ale zaproszen nie wysylam. udzielam sie tylko na forach swoich klas.

 

Btw. w Krk jest to malo popularne :-(

 

Swoja droga mozemy zalozyc szkole "jazdy megane" 8-) i sie do niej zapisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grono jest uzyteczne, i to bardzo... wiem co sie dzieje na uczelni, na gronie chodza wszystkie zadania z wykladow, info z dziekanatow itp... tymbardziej teraz kiedy jestem za granica na studiach i nie wiem co sie dzieje na uczelni w Wawie..

 

BTW... korek to tam jest zawsze..... :-) od czerwca do konca sierpnia...a to wszystko przez ta biedronke na wylocie z wladka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Izunia, to jak kto wygląda możesz zobaczyć w prywatnych galeriach:

http://megane.com.pl/album_personal_index.php

 

A wracając do naszej klasy, to chłopacy zbiji konkretne siano, a teraz sprzedali 20% udziałów Niemcom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galerii są tylko foty Krzychu a na nasza-klasa możesz sobie jednak całą cv człowieka poznać heh ;-) I nawet nieźle te cv wyglądają - porządne to nasze forum :mrgreen:

 

 

Dobra Pokemony :mrgreen: fajnie, że się dodajecie i wysyłacie zaproszenia ale może umieścilibyście jeszcze swoje forumowe nicki w profilach, bo nikt wróżką nie jest a czasem trudno się domyślić kto jest kim :-D Pozdroooooo

 

Posty scalono - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!