Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka komórka i dlaczego...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam samsunga E250 (stary model), ale nie narzekam, a tu garstka info o nim:

 

Wysokość 99 mm

Szerokość 50 mm

Waga 80 g

Sieć GSM 900

GSM 1800, GSM 1900

Data wprowadzenia październik 2006

Grubość 13.9 mm

Bluetooth tak, 2.0

EDGE tak

alarm wibracyjny tak

Odtwarzanie MP3

Przeglądarka WAP 2.0/xHTML

radio FM stereo

Karta pamięci microSD (TransFlash)

Bateria

Typ Li-Ion 750 mAh

Czas rozmowy do 5 h

Czas czuwania do 250 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Ja też się pochwalę. Obecnie posiadam od września samsunga omnię (i900). :mrgreen:

Na początku wydawał się trudny w obsłudze,ale z czasem przyzwyczaiłem się do niego i obecnie nie zamieniłbym go na żaden inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dwóch: P990i, wcześniej jako telefon, teraz jako nawigacja :mrgreen:

Duży ekran, pisanie patykiem po ekranie bardzo wygodne (wymaga wprawy), aparat 2.0 MPix robi lepsze zdjęcia niż wiekszość innych, karta 4 gb mieści duuuuużo filmów i muzyki - jeszcze jak jeździłem autobusami to było przydatne :)

Teraz k770i, bez bajerów, dzwoni, wysyła smsy robi jako takie zdjęcia. Bateria trzyma 5 dni spokojnie więc jest ok.

 

Operator ERA i tylko ERA, Orange i Plus nie potrafili mi złozyc odpowiedniej oferty więc im dziękuję :)

 

P.S. Do moderatorów: POPRAWCIE BŁĄD W TEMACIE BO RAZI W OCZY !!! - dziękuję :)

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2008-12-23, 19:04 ]

Powinien razić w oczy, szczególnie zakładającego temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dwóch: P990i, wcześniej jako telefon, teraz jako nawigacja :mrgreen:

Duży ekran, pisanie patykiem po ekranie bardzo wygodne (wymaga wprawy), aparat 2.0 MPix robi lepsze zdjęcia niż wiekszość innych, karta 4 gb mieści duuuuużo filmów i muzyki

 

Do pisania patykiem po ekranie widać nie dorosłem :) Kaligrafia nigdy nie była moją mocną stroną.

 

Co do aparatu masz rację, większość zdjęć powieszonych przeze mnie jako nietypowe złapane w kadr to właśnie robota P990i. P1i też ma przyzwoity aparat (3,2mpix) ale jednak sama obsługa aparatu (wywołanie go ze stanu gotowości) było lepsze w P990i. Co do karty mniejsza niż 4GB po prostu nie istnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie tak: 3410, 3510i, Sagem myx5-2, Motorola E398 itd. (teraz to śmieszne zabawki)

Pierwszy fajny telefon jaki miałem to Nokia E50. Brak mi teraz tej metalowej obudowy :cry: Na nim pierwszym miałem nawigacje.

Jakiś miesiąc temu jeszcze miałem HTC TyTn:

Zalety to super wyświetlacz, bardzo dobrze pracująca nawigacja, świetna klawiatura qwerty

Wady: Nie wygodne używanie przez rysik, Słaby zasięg a może to była wina Radio Romu

Obecnie Nokia N95

Nie planuje zmienić tak szybko jak Tytna.

Wkurza mnie tylko na razie w tym telefonie słaby odbiornik GPS ale jak już złapie zasięg to jest ok. Przydała by się lepsza bateria. Słaba też jakość plastików. Brak mi metalu z E50. Ale na razie jestem zadowolony. Symbian jest praktyczniejszy od Win Mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się na iPhona 3G. Poza tym że ma bardzo kiepski aparat fotograficzny, nie moge narzekac. Byla to najlepsza propozycja do 100zł w Erze. Pracuje na Apple'owskim sofcie, nic sie nie wiesza(wylaczone 3G, glownie uzywam wifi) i nie resetuje. Czekam az zrobia Tom Toma dla Apple i bede miec juz wszystko czego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, moje pojęcie o komórkach jest kiepskie chociaż ukrzyżowałem kilka. Rozpocząłem niestety od Siemensa C35i, potem ME45. Niestety z racji specyfiki zawodu te aparaty w Erze to była totalna porażka. Nowa bateria wytrzymywała góra 2 dni. Nastała era Nokii 3510i , bodajże 6210 i 6020. Nie powalały możliwościami ale baterie były extra. Obecnie E50 z powodu baterii i pamięci gdyż nic innego co nam oferowano nie było lepsze. Wszystko to telefony służbowe więc trudno narzekać "bierzcie co wam dajemy i cieszcie się z tego".

Mały OT.... możecie polecić ewentualnie doradzić jaki aparat (nie mówię najlepszy ale dobry) sprawdza się w terenie o bardzo słabym zasięgu na terenach leśnych. Potrzebuję funkcjonalności, bajery są mi zbędne. wystarczy aparat dobra bateria, spora pamięć (kontakty) i kabel "w ucho". Obecnych mam już dość- sorry źle napisałem generalnie Era nie sprawdza się a ludzie od obsługi traktują nas ciepłym moczem od 8 lat obiecując lepszy zasięg :evil: . Proszę o Wasze rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnych mam już dość- sorry źle napisałem generalnie Era nie sprawdza się a ludzie od obsługi traktują nas ciepłym moczem od 8 lat obiecując lepszy zasięg . Proszę o Wasze rady.

 

zmienic operatora

wiem cos w temacie gdyż jesteśmy na etapie sprzedazy duzej oferty dla nadlesnictw czyli Lasy panstwowe, a tam jak wiadomo zasięgi nie ma tak wiele jak w miastach

najlepszym rozwiązaniem jest stestowac innych operatorów - ewentualnie porozmawiac z innymi czy moga cos zrobic z tym, uwierz mi że operator dla pozyskania Klienta czasem cuda wyczaruje, zmian sieci z zachowaniem numeru to teraz pikuś

jak cos zapraszam na PW - moze pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi nie o operatora (usilnie polecanego :mrgreen: ) a o słuchawkę to najlepszy zasięg maja zawsze telefony z normalna antenką (tzn z wystajacą a nie wbudowaną) choś mało takich telefonów juz na rynku i z tego co wiem to dobrze się spr (bez kryptoreklamy) starsze modele nokii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewusiek- chętnie bym to popełnił, lecz ja być tylko od roboty. Grube leszcze podpisują umowy nam na dole nic do tego możemy tylko żebrać i skomleć.

Darkom jak pisałem wyżej jestem laik w te klocki więc może jakieś sugestie, przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!