Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcje obsługi


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja prosiłbym o jakiś reupload wszystkich możliwych manuali dla Megane 1 ph 2. A to ze względu na to, że na PIKUR'ze prędkość pobierania jest praktycznie żadna, a ponadto po ewentualnym pobraniu pojawiają się błędy przy rozpakowywaniu archiwów... Z góry dziękuję

 

EDIT:

gwoli ścisłości chodzi mi konkretnie o:

1. manual serwisowy + dodatki

2. manual meganeI phII

3. schematy elektryczne

 

EDIT2:

Dzięki EnD :)

Edytowane przez Levy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja dalej szukam instrukcji obsługi Scenic RX4, przeszukałem różne portale, ale nic, nic, nic. Do Scenic IphI i II mam, ale jest sporo różnicy.

Nareszcie , po wielkich trudach (sorki- brak czasu) wzialem sie za dokonczenie skanowania instrukcji . Wszystko bylo pieknie do momentu gdy na jednym ze zdjec zobaczylem ze cos mi klapa nie pasuje do oryginalu :) Okazuje sie ze instrukcja do Scenica i RX 4 to to samo .Jedyna roznica to na wewnetrznej stronie okladki w rodzajach oleji ( olejow ? ) dodadany jest olej do Final Drive. Na szczescie po przekopaniu dokumentow znalazlem jeszcze kilkustronicowy dodatek specjalnie do RX4. ;)

Dla zainteresowanych link do niego Scenic RX4.Nie mam nic przeciwko udostepnieniu go na np.pikurze.

P.S.

Jednoczesnie zwracam sie z przeogromna prosba do Administracji o wyrozumialosc w zwiazku z brakiem polskich znakow diaktrycznych.Please,dont kill me. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Cały czas poszukuje instrukcji obsługi bądź książki serwisowej do Megane II CC. Pisałem do jednego z forumowiczów, niestety nie odpisał (chyba takowych nie ma). Odwiedziłem stronkę DrNO - niestety także tam nie znalazłem bo jest tylko do zwykłej 2, w plikach znajduje się częściowa książeczka która się przyda ale nie ma tam informacji mnie interesujących.

Wiec proszę o pomoc - czy ktokolwiek takowe rarytasy posiada i byłby chętny się podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW to nie ma, że tak powiem, polskiej książki, szukaj na znanych serwerach aukcyjnych, pojawiają się tam takie wydawnictwa.

Pozostaje Ci zainteresowanie się Dialogysem, wtedy będziesz miał znacznie więcej niż zawiera Sam Naprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc

Nil - dziękuję, na necie są po angielsku, ale techniczny język jest trochę trudny, ale i tak dzięki

Jakby jednak ktoś znalazł instukcję obsługi Megane II CC, bardzo proszę o przesłanie :) będę bardzo wdzięczny. podaję maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam instrukcję do Scenica (Grand Scenica) III (2009-2011). Kopia bardzo dobra. Chciałem ją wkleić na forum, ale mi się nie udało... :) Jeśli ktoś chce to zapraszam na mojego chomika: http://chomikuj.pl/norbert_p1 Jeśli dojdę jak się wkleja na forum to również tutaj ją znajdziecie. Na tutejszym forum jest już taka sama, ale nie można jej pobrać (file not found).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!