Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Efekt białego światła - które żarówki?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja się wyleczyłem z tych niby lepszych ale dużo droższych żarówek z powodu dużo krótszej żywotności. Napisałem niby lepszych, bo nie zauważyłem jakiegoś wyraźnego polepszenia się oświetlenia, a definitywnie z nich zrezygnowałem jak mi jedną rozerwało w czasie jazdy, huk był taki jakbym dostał kamieniem. Dobrze że nie został uszkodzony reflektor. Resztki szkła usuwałem ze środka odkurzaczem. Ostatnio założone kupiłem w lidlu i świecą już ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba z rok temu pisałem - kupuję dodatek do auto świata (takie zszywki) i był prowadzony test żarówek. Najlepiej wypadły żarówki BOSCH-a oraz Carrefour. Niestety nie napisano na opakowaniu żarówek Carrefour że wyprodukowano przez Bosch dla... Lecz wszelkiego rodzaju przeprowadzone testy dały jednoznaczna opinię ich jakości oraz producenta. I wcale nie była tu mowa o żarówkach Bosch-a o zwiększonej jasności czy innych bajerach, jedynie o zwykłych np H7 o normalnej mocy i normalnej jasności. Okazało się że to właśnie ten model żarówek sprawuje się najlepiej i najlepiej oświetla drogę. Inne były tylko chwytem marketingowym. I po testowaniu różnego rodzaju drogich żarówek o różnorodnej barwie, podobnie jak kolega gimak, również wyleczyłem się z tego i obecnie jeżdżę na żarówkach z Carrefour-a. Kiedyś po zakupie Philipsa tych z rewelacyjnym oświetlaniem drogi, pobocza jak i brakiem oślepiania nadjeżdżających z przeciwka wydałem na nie jakieś 115 zł za komplet (2 szt) a po niespełna pół roku musiałem kupować nowe bo po prostu przepaliły się. A żarówki boscha te normalne H7 kosztują obecnie około 25 zł za sztukę to jest i tak dużo taniej od Philipsa ale poco wydawać tyle za jedna jak można kupić 2 szt za 24 zł w Carrefour i nie widzieć żadnej różnicy. POLECAM żarówki z tegoż Hipermarketu. :)

 

PS.

To nie jest reklama sklepu ale żarówek. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poco wydawać tyle za jedna jak można kupić 2 szt za 24 zł w Carrefour

Auchan przebija Carrefour :) Za 24 zł kupię 4 szt H7 8-)

Jakieś pół roku temu kupiłem zestaw za 19zł, w tym były 2 szt H7 +zwykłe bańki do tylnych lamp i bezpieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!