Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jestem nowym uzytkownikiem, 3 dni temu zakupilem przepiekne renault megane Coupe z silniczkiem 1.6. W dowodzie rejestracyjnym napisane jest ze samochod zostal wyprodukowany w 1998r. teoretycznie wiec powinien byc to model przed liftem z tegol co sie orientuje. w mojej megance jednak przod wyglada jak z wersji po lifcie, tzn. przezroczyste lampy, maska z atrapami oraz nowszy zderzak. reszta samochodu wyglada jak model przed liftem, tył, wnetrze itd.... moje pytanie brzmi czy byla mozliwosc ze zszedl tak z lini produkcyjnej czy raczej kotos sie pobawil w przerobki we wlasnym zakresie??

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale raczej sie z Toba nie zgodze... nawet jesli byl uderzony i ktos poskladal przod na nowo to odrazu nie znaczy ze kupilem :) , troche sie znam na samochodach i ten napewno nie zostal z zadnej strony mocno uderzony...

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

0cool

post-41662-0-12583600-1328306551_thumb.jpg

post-41662-0-53466000-1328306564_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) s sensie składaka... Z twojego popisu wynika, że jesteś w stanie na oko wybadać czy była uszkodzona podłużnica lub czy nie wyciągano podłogi?

U mnie w okolicy pokazały się 2 takie megany, 1 poszedł na czołówkę z fiatem ducato, drugi sypną w mur czyli to też jesteś w stanie wyeliminować?

Tu masz a otomoto wystawione cupe właśnie z 1998 i silnikiem 1.6 90km:

http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-coupe-zobacz-C19564675.html

 

c195646756.jpg

 

c195646751.jpg

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem samochodem na kanale i jesli bylby po jakims konkretnym dzwonie to bez problemu mozna by to bylo zauwazyc... dwoch innych mechanikow tez stwierdzilo ze to nie jest skladak. poza tym jezdzi prosto i nie sciaga w zadna strone, idzie jak po szynach. moze po czasie uzytkowanie wyjda jakies mankamenty jednak poki co jestem zadowolony z zakupu i mam andzieje ze autko bedzie mi dobrze sluzyc.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak znajomy tz takie kupił przód po lifcie tył przed ogladalismy go z 2 godziny i niegdzie nie widac sladu ze był bity w przód mechanicy tak samo twierdzili ze sladów nie ma i bylismy nim u 2 albo 3 co sie pozniej okazało ktos kto robił to auto to był prze h... ze tak go złozyl ze sladów nie ma po czym po jakims czasie sie okazało ze był przód cały w spawany i tak łączenia były zrobione ze sladów nie było widac:) i dodam auto sprowadzone z niemczech:) nie jestem zwolennikiem kupowania aut bitych wiec lepiej dołożyc kasy albo poszukac czegos innego niz pchac sie w cos co nie jest orginałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem Megane z 1997 roku (przód i tył po lifcie). Auto nigdy nie bite, sprowadzone z austrii rok temu. Zdziwiłem się jak ją kupowałem bo byłem nastawiony na przedliftową. Możliwe jest, że ktoś prywatnie sobie poprostu zmienił światła, zderzak i lampy... Nie jestem pewny, być moze w innych krajach lift był wcześniej?

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było liftu wcześniej.

 

Możliwe jest, że ktoś prywatnie sobie poprostu zmienił światła, zderzak i lampy...

Oraz błotniki, maskę i pas przedni.

Kupiłeś po prostu szczepana po biciu. Może tylko dobrze zrobionego.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Zerknąłem i trzeba powiedzieć, że autko wygląda znośnie. Dostało powiem świeżości. Jak jedzie, nie ściaga, sprawdzone pod katem ćwiartkowania i połówkowania to OK.

Co do tych podłużnic to do znajomego mechanika przyjechał klient. Podłużnice były super ale okazało się, że przodek był kiedyś w innym aucie, "fachowcy" przełożyli wszystko z podobnego. Nawet "dobrali" kolor blachy także nie było śladów malowania bo być nie mogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!