Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie małe pytanie do Was drodzy forumowicze, a mianowicie od niedawna stałem się jak narazie szczęśliwym posiadaczem Meganki III kombi jako że rodzina się powiększyła :mrgreen: No i wożę dzieciaczka w foteliku z tyłu... jak to na przyszłą wiosne przystało słoneczko świeci coraz częsciej i oślepia mi dzieciaczka :-( Chciałem założyć jakieś osłonki, ale to okno z tyły jest z lekka nietypowe... macie może jakieś sprawdzone osłonki do tego modelu lub jakies włane patenty? :mrgreen: Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Megane III GT i w lipcu przyjdzie dzidziuś na świat. I aby go słońce nie oślepiało, planuję przyciemnić tylne szyby. Będzie praktycznie i estetycznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, sam takich miśków używałem, do czasu jak pomyliłem przyciski i zamiast przedniej szyby otwarłem sobie tylną i wciągło mi tego miśka w drzwi :lol: w rezyltacie jedna z przyssawek już tam została :o A po prostu myslałem że jakiś producent pokusił się o stworzenie jakichś rolet lub czegoś na podobę do tej nietypowej tylnej szybki :o Dzięki za wszystkie odpowiedzi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyciemnianie szyb g***o daje. Mam oryginalne przyciemniane szyby i nie zapobiegają one oślepianiu. Zamiast idiotycznych rolet na przyssawki stosuję zwykłą, cieniutką chustę mojej żony, zaczepioną o uchwyt na rękę (nie wiem jaki inne wersje, ale privilege uchwyt ma). Uważam, że brak rolet w tylnych szybach, to porażka na całego. Szczególnie w kombiakach, które z założenia są autami rodzinnymi. Zupełnie nie rozumiem dlaczego fluence ma rolety, a megane III grandtour ich nie ma. Tym bardziej, że renault mogłoby nieźle za te rolety kasować. Trochę więcej plastiku (koszt groszowy) i tysiąc złotych można wyciągnąć od klienta... Dyskutowałem o tym ze sprzedawcami,którzy przyznali mi rację i obiecali zgłosić sprawę wyżej. Ciekaw jestem, czy megane III ph II będzie miała te rolety.

Edytowane przez bowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

"Megane - kombi (2008 do dziś) - REN-MEGA-E-B (Uwaga! Cena 529 zł)" :bash:

 

Wczoraj takowe zamontowałem, dzisiaj sprawdziłem w trasie i muszę powiedzieć, że są całkiem fajnie ;)

Montaż - banalny 10 "haczyków" i gotowe, max. 10 min. (po jednej na tylne drzwi, 2 trójkąciki w bagażniku i szyba w klapie w 2 kawałkach, instrukcja dołączona, a wszystko w dużej materiałowej torbie na zamek do przechowywania)

Jakość wykonania bdb wszystko spasowane co do centymetra, żadnych "dziur" , nic się nie marszczy, nie zagina, nie odpada, ramka bardzo sztywna (solidna) :P, no i najważniejsze spokojnie można otwierać szyby ^^

 

Już po jednym dniu mogę powiedzieć ze to starzał w 10 :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!