Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przednie fotele ,mechanizm obalania oparcia


Rekomendowane odpowiedzi

witam , problem dotyczy oparć foteli w Megane CC ale myślę ,że w wersjach 3d są takie same mechanizmy (aczkolwiek nie jestem na 100% pewny) ,pewien pasażer kiedyś mi popsuł (nie wiem jak to zrobił) ,pękł jeden z elementów obalania oparcia w części dolnej fotela na końcu linki (zdjęcia poniżej tegoż elementu) ,która leci od góry oparcia tam gdzie jest uchwyt do obalania oparcia . W aso w zeszłym roku cena była za ten element 90zł za opakowanie aw nim były 2 sztuki razem ,bo niby jednej sztuki nie można kupić ,jednak sprzedawca nie znał terminu sprowadzenia tejże części więc odpuściłem .Parę dni temu chciałem zamówić ten element i jakież było moje zdziwienie kiedy pan w aso poinformował mnie iżtermin dostawy to około 60dni no i cena 188zł za zestaw do fotela (cokolwiek to oznacza) ,co się stało przez około 8 miesięcy ,że zarówno cena jak i część sie aż tak drastycznie zmieniły ? Niestety aso nie chciało mi podać numeru katalogowego części i tu mam prośbe kolegów kto może mi ten numer napisać ,no i oczywiście jakiekolwiek info czy gdzieś otrzymam tą część w rozsądnym terminie,czy to będzie kilka dni etc. , lub jeśli będę posiadał numer części to sam zamówie w aso we Francji , pozdrawiam

post-46438-0-44260200-1397325765_thumb.jpg

post-46438-0-02969100-1397325789_thumb.jpg

post-46438-0-58034800-1397325808_thumb.jpg

Edytowane przez Krzysiek_CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nr.11 - 7701207502 ok.180zł

dzięki za numer , dziwne tylko to że rok temu kosztowało to połowę tego co teraz :D , pewnie że lepiej kupić fotel bo taniej , ale co ja zrobię z fotelem :unsure: , wole we francji Francji w aso zamówić i wyjdzie napewno taniej

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!