Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Osłona silnika?


Lukas.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wczoraj wracalem do domu z malego urlopu i na autostradzie postanowilem sprawdzic ile fabryka mi dala w samochodzie max. predkosci 8-) i przy ok. 180 urwala mi sie chyba plastikowa oslona pod przednim zderzakiem :roll: Nie jestem pewny na 100% ale pamietam ze mialem tam kawalek polamanego plastiku a po wstepnych ogledzinach (pare km dalej) zauwarzylem ze juz go tam nie ma :-? Nie bede ukrywal ze troche mnie to przerazilo bo przez kawalek ciagnolem go (zaczepil sie gdzies w podwoziu). I tu mam pytanie. Czy ten plastik musi byc tam pod zderzakiem, bo nie wiem czy szukac gdzies nowego (lub uzywanego) czy dac sobie z tym spokuj.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik ten (to co mialem wczesniej polamane) znajdowal sie mniejwiecej w tym miejscu gdzie zaznaczylem:

osloname0.jpg

 

Reszta plastiku zostala.

 

Wieczorem dam wiecej fotek jesli potrzeba bo bede na kanale. Niby blacha sprawa ale chcialbym sprawdzic czy czegos przypadkiem nie uszkodzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego we wlocie obok halogena to nie mam od czasu kiedy kupilem samochod :-? byly tylko polamane resztki ktore zachodzily pod podloge samochodu (okolice Intercoolera i chyba klaksonu :-> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi zostalo moge jedynie domyslec sie ze brakuje mi tego co gojgien pokazal bo w miejscu gdzie powinno to byc mam pustke zarowno z lewej jak i prawej strony (a pamietam ze cos tam wisialo) i z tego co inni pisza to chyba nie musze specjalnie sie tym przejmowac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie ma tego kawalka plastiku. Tylko ze u mnie nie ma go z prawej strony.. Tez zastanawialem sie nad tym czy tam cos powinno byc. Bo w tym samym miejscu tylko z drugiej strony jest takie cos... Ale ja juz kupilem samochod bez tego kawalka czarnego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuje temat bo w końcu wiem co mi odpadło. Ten kawałek plastiku który zgubiłem nie tylko ochrania podwozie, a najważniejsze jego zadanie to skierowanie powietrza na dodatkowy intercooler ktory posiadam w swoim samochodzie, przynajmniej tak mi powiedział mechanik (spec od renówek) a to co pokazał gojgien to tylko zwykła osłona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odgrzewam kotleta <ok>

Troszkę minęło czasu od kiedy zgubiłem ową część, ale w końcu zmobilizowałem się i zacząłem wydzwaniać po szrotach i... gościu ma tą część (fachowa nazwa kierownica przepływu powietrza) i zawołał sobie za nią 150zł :-? ale po krótkiej rozmowie zszedł do 100zł ;-) opłaca się czy mam dalej się z nim targować? Mam jeszcze na oku jednego ale muszę podjechać do Torunia bo gościu nie wie dokładnie o co mi chodzi. Jest jeszcze opcja: samoróbka ale wg. mojego skromnego zdania to chyba troszkę za dużo roboty.

P.S. Sorki za odkop, ale nie będę specjalnie zakładał nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!