Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kosz koła zapasowego


Rekomendowane odpowiedzi

W wersji wyposażenia mojej Megane III hatchback nie było koła zapasowego, a jedynie zestaw naprawczy. Był on umieszczony w wielkiej okrągłej styropianowej "wannie". Wanna ma plastikową poprzeczkę która na środku podtrzymuje podłogę bagażnika. Jako, że jestem zwolennikiem klasycznych rozwiązań natychmiast zakupiłem oryginalne, pełnowymiarowe koło zapasowe. Niestety koło jest niższe od styropianowej wanny i po załadowaniu bagażnika podłoga nad kołem dość "brzydko" się ugina. Moje pytanie brzmi czy w koło zapasowe jest wkładana jakaś styropianowa wkładka która oprócz schowka na drobiazgi podtrzymuje podłogę ?, jeśli tak to proszę o zdjęcie lub numer katalogowy renault tej części. Dodam jeszcze że podłoga bagażnika w mojej wersji jest łamana w połowie.

Edytowane przez Rakle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tam takie styropianowe kółko, które ma za zadanie podtrzymywać podłogę. To kółko jest w wymiarze wew. części zapasu, u mnie 15 calowego. Moim zdaniem można takie coś zrobić samemu. Zobacz test Renault fluence na you tube zrobiony przez Zachara z autocentrum, obśmiali to kółko jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo ja takie kółko mam, jak w fluence bezpośrednio na zapasie. Przy okazji nakręcę filmik. Nie mam i nie miałem takiej wytłoczki jak na Twoim filmie.

Edytowane przez mich64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Teraz gdy wiem czego szukam jest łatwiej.

Wykładzina o której pisze altair4 nosi numer 84 96 088 77R pasuje od Megane II dlatego nie zwróciłem na nią uwagi. Jest ona do dostania bez problemu na allegro. Koszt w ASO 160 pln netto.

Kółeczko styropianowe również występuje w dialogysie pod numerem 84 93 049 32R. Na allegro nikt o tym nie słyszał, a ASO woła .... 110 pln netto :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!