Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ładowarka


muniak.konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem do samochodu tablet Lenovo i teraz tak. Ładuję go z sieci jest ok. Ładuję go z ładowarki samochodowej, używam Janosika lub google mapa, to szybciej się rozładowuje niż ładuję. Próbowałem już i tanich i drogich ładowarek. Wszystkie wyjście do 2 amper. Teraz mam ładowarkę Samsunga do szybkiego ładowania i to samo. Próbowałem na innych tabletach i nie idzie ich naładować. Telefon i owszem lądują się prawidłowo. Mieliście taki przypadek?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest problem ładowarki samochodowej.

Ja temat rozładowywania się smartfonu w czasie pracy nawigacji już ćwiczyłem.

Też podejrzewałem ładowarkę samochodową, aż do momentu jak zrobiłem doświadczenie w domu, podpiąłem smartfona do ładowarki sieciowej i zostawiłem go włączonego z nawigacją , BT i transmisja danych. Tak jak to mam w aucie.

Oczywiście ekran też cały czas się świecił.

I okazało się , że pomimo podłączenia do ładowarki smartfon tracił procenty naładowana baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w samochodzie, ładowarka musi być mocna owszem, ale kabel robił swoje, zmieniłem na kabel od tableta oryginalny i zaczęło ładować wszystko fajnie, tak więc nie powinno się tak dziać, próbuj różne kable, może w tym tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kabla i ładowarki/usb. Mam tableta samsung który ładuje się na kablu usb w aucie ale na zwykłej ładowarce nie daje rady. Tak jak już tu wspomnieli wszystko jest zależne od mocy, kup sobie pożądaną ładowarkę usb i do niej podepnij oryginalny kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kupione coś takiego

http://allegro.pl/szybka-ladowarka-samochodowa-samsung-fast-charging-i6189865923.html

zmienię jeszcze kabelek bo może on jest winny.

W domu też testowałem z google maps. na całą noc na oknie chodziła i bateria na full się naładowała.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód USB raczej będzie problemem, także mogę to potwierdzić. Ja odpalam Yanosika w aucie na swoim telefonie Xiaomi i początkowo używałem starego kabla USB niewiadomego pochodzenia, telefon pomimo podłączenia do ładowarki samochodowej stopniowo się rozładowywał. Na oryginalnym kablu telefon w aucie ładuje się na full i tak zostaje cały czas podczas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!