Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec moja prosba dot. polskich pdf'ow nieaktualna - na emulu mozna zassac plik o nazwie Renault Dialogys_2006_polish_win_cd0_3.rar

wszystko ok ale spodziewalem sie czegos lepszego, tzn konkretnego opisu i rozlozenia samochodu na czesci pierwsze (w moim przypadku megane scenic'97 ) a tak wcale nie jest. jesli sie myle to mnie poprawcie, moze ja mam jakas niekompletna wersje. poza tym niektore pdf wyswietlaja sie w jezyku niemieckim i sa tak kiepskim scanem ze az szkoda slow - myslalem ze firme renault stac na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
potrzebuje część o numerze 77 11 419 214

Obstawiam raczej coś z wyposażenia dodatkowego:

http://www.renault.warszawa.pl/i/Megane_II.pdf

Tu figuruje ten numer (i na przyszłość podawać źródła informacji) ;-)

Może złączka świateł do dodatkowego wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wogóle można rozwijać w tym temacie moje pytanie :mrgreen:

do czego ta czesc???

Jest to część potrzebna do przerobienia tylnych lamp z fazy 1 na 2, przynajmniej tak piszą na forum niemieckim i francuskim. Ja znalazłem tylko cene w tym pdfie co podał Danielossss i w czeskim katalogu, że jest to 7 pinowy kabel bez modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam mam pytanie odnośnie dialogys, czy ma ktoś może linki na ten program z polskimi pdf-ami z jakichś torrentów bo niestety emul nie chce działać. Ewentualnie czy ktoś może go wrzucić na www.chomikuj.pl albo podobną stronkę? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Przeszukałem ftpa pikura i nie znalazłem polskich pdf-ów do dialogys 2006 o których pisane było kilka postów wcześniej ale dawno dawno temu.

Moja wersja dialogys:

Informacje dotyczące systemu :

Dialogys Appli ................... 5.1.0

Dialogys Data .................... 3.3.0

java.version .................. 1.4.2_04

java.vm.version ........... 1.4.2_04-b05

java.specification.version ......... 1.4

os.name ..................... Windows XP

os.arch ............................ x86

os.version ......................... 5.1

mam tylko wersje pdf-ów ES :-( czy ktoś ma namiar gdzie można zdobyć polskie pdf-y <czerwona> tylko nie na emulu bo mam awersje do tego programu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!