Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dialogys


kajte_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam. mam problem z dialogys po w[isaniu nr vin wyskakuje mi błąd

ava.io.IOException: E:dialogysDialogysdatadatesdatespe (System nie może odnaleźć określonej ścieżki)

at dialogys.util.Util.getInputStream(Util.java:154)

at dialogys.util.DataDirectory.getInputStream(DataDirectory.java:529)

at dialogys.dates.DatesSpeciales.<init>(DatesSpeciales.java:34)

at dialogys.vehiculet.VehiculeT.<init>(VehiculeT.java:159)

at dialogys.vehiculet.VarAccesseur.newVehiculeTDansContexteUtilisateur(VarAccesseur.java:503)

at dialogys.identite.Identite.razVehiculeT(Identite.java:1867)

at dialogys.dossiers.ListDossierVehicule.dialogbox(ListDossierVehicule.java:521)

at dialogys.dossiers.ListDossierVehicule.askSet(ListDossierVehicule.java:279)

at dialogys.dossiers.ListDossierVehicule.doIt(ListDossierVehicule.java:247)

at dialogys.dossiers.ListDossierVehicule.actionPerformed(ListDossierVehicule.java:224)

at dialogys.threading.ThreadStarter.run(ThreadStarter.java:60)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ma problem, mam dialogysa w wersji Dialogys v3.79 (2009) (3 x DVD) i przy instalacji pierwszej płyty jak kilkam instaluj wyskakuje mi komunikat "docelowey katalog programy dialogys" i tak za kazdym razem i nie chce sie nic installoać, co mam z tym zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawekhip, nie jestem przekonany czy to pomoże ale spróbuj poszukać Dialogys_3.75_CD0_3.6.0 i zainstaluj a potem dopiero swoje płyty

Sposób instalacji: zamontować w Wirtualnym napędzie,zaczynając od płyty CD00,następnie DVD1 i DVD2,płyty powinny automatycznie uruchomić instalatora.

Jeżeli program po instalacji nie chce uruchomić sie, zainstalować(Win XP):msjavx86, NET Framework 1.1_dotnetfx, NET Framework 2.0 (x86)_dotnetfx) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem wlasnie z tym dialogysem 3.75 a mianowicie pierwsza plyta nie chce, wszytsko robie po kolei jak kaze instalator a na koncu jak daję instaluj wyskakuje ze........Podsumowanie nie jest dostępne.

Może to być wynikiem żądania nieprawidłowego typu podsumowania -- np. żądania podsumowania instalacji, gdy przeprowadzono deinstalację. Co mam teraz zrobic, mam windows 7 :-( :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xpslawekhip, jeśli dobrze pamiętam ,to po zamontowaniu w wirtualnym napędzie plik który uruchamia instalatora zmieniałem mu we właściwościach zgodność na windows wiste lub xp oraz zalogowany jako admnin .

usuń program ,skorzystaj z jakiegoś sprzątacza rejestru ,programów zrestartuj i spróbuj od nowa nie mam więcej pomysłów,aha sama instalacja trwała u mnie chyba około 2 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikorex zrobilem tak jak mówileś i się ładnie wszystko zainstalowało, ale program wcale się nie uruchamia po instalce, poprostu włącze go a on zmieni tylko pasek na dole ekranu na taki nie przezroczysty i tyle, nic wiecej się nie dzieje, kurde juz mi rece opadaja a potrzebny mi ten prgoram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora opcje mam wybrac ? Jest to Dialogys 3.79

Gdy zainstalowalem opcje pierwsza to pozniejsze instalacje z np DVD1 powodowaly errory na koncu instalacji ze jakis plikow nie mogl znalezc itp.

Uzywam MagicDisc.

 

1) Tryb autonomiczny: program jest zainstalowany na stanowisku użytkownika i funkcjonuje w

sposób niezależny. Płyty z danymi (CD 1, 2, 3 …) są zainstalowane na tym stanowisku.

2) Tryb klient – serwer podłączony do DMS : program jest zainstalowany na serwerze

podłączonym do DMS (Dealer Management System) i/lub do Ap2Ap (dostęp do BVM -Base

Véhicule Monde-, do Rozwiązań Actis oraz do Not technicznych dotyczących usterek on-line) i

podłączony do pozostałych stanowisk.

Ta instalacja pozwala m.in. na odtworzenie danych pojazdu z BVM, uzyskanie aktualnych

cen, wyświetlenie stanów magazynowych… itd.

Uwaga: tryb klient-serwer nie podłączony do DMS nie jest zalecany.

3) Tryb monopoco (MONOPOste COnnecté) : program jest zainstalowany na pojedynczym

stanowisku podłączonym do DMS (Dealer Management System) i /lub do Ap2Ap (dostęp do

BVM -Base Véhicule Monde-, do Rozwiązań Actis oraz do Not technicznych dotyczących

usterek on-line).

post-971-1266911432_thumb.jpg

post-1-1266911432_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!