Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGANE III


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

MII miała charakterystyczny. oryginalny wygląd, MIII choć ładna nie jest już oryginalna jest pospolita, szkoda że nie zostawili "tyłeczka"

 

Rodzice maja M2 i poza kwestią gustu (mnie się średnio ten tył podoba) to jest cholernie NIE PRAKTYCZNY i nie możecie się ze mną nie zgodzić.

Wady:

1. pomniejszony bagażnik

2. brudzi się jak... w m1 w ogóle się tylnia szyba nie brudziła tutaj to masakra

3. ponoć to wyeliminowali w m2f2 ale po umyciu auta i dźwignięciu klapy lub po deszczu leci na głowę deszcz z klapy

4. to już chyba nie wina tyłu ale... bardzo mało miejsca na nogi w hatchbacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meisteranker, MIII ma według Ciebie pomniejszony bagażnik?Tak to zrozumiałem bo temat jest przecież o niej :mrgreen: Z jakich żrodeł korzystasz podając te dane?Przecież MIII ma o wiele większy bagażnik niż MII :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

 

Czytaj uważnie... napisałem, że M2 ma pomniejszony bagażnik ze względu na ten "tyłeczek" a M3 podoba mi się bardzo to pierwsza meganka to, której nie muszę się przyzwyczajać tylko od początku mi się podoba :mrgreen:

 

 

Jeżeli piszesz jako gość to zapoznaj się przynajmniej z regulaminem. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek odebralem moja Mk3. Jezdzi sie bardzo przyjemnie, bardzo dobre zawieszenie, prawie nie czuc dziur i nierownosci na drogach. Miejsca dla kierowcy i pasazera jest bardzo duzo, siedzi sie bardzo wygodnie chociaz fotele sa troche za twarde, pewnie z czasem sie przyzwyczaje. Z tylu nigdy nie jezdze wiec nie wiem ile jest tam miejsca, pasazerow tez narazie nie wozilem. Podgrzewane fotele bardzo szybko sie nagrzewaja, ale jak dla mnie pierwszy stopien zbyt mocno grzeje. Bluetooth działa bez problemu z moja Nokia E51, kontakty synchronizuja sie z kompem w aucie i wyszukiwanie i wybieranie odbywa sie za pomoca sterowania przy kierownicy. Wszystko jest proste i dosc intuicyjne, cale sterowanie i wszystkie funkcje mozna opanowac bardzo szybko bez zagladania do instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio miałem okazje siedzieć ( w Salonie) w wersji z silnikiem 1.9 Dci Privilege... Zakochałem się :mrgreen: Auto jest naprawdę bardzo ładne, wykończenie rewelacja wszystko na swoim miejscu brak zbędnych przycisków :) Szkoda tylko, że wersja 5-drzwiowa. Narazie poczekam na debiut wersji 3d i silnika 1.4 TCE może być ciekawie z tego co opowiadał mi sprzedawca. Co do jednego macie racje :) Ten model nie zrobi takiej furory jak poprzednik... Niestety Renault nie chce się już wyróżnia, a szkoda bo Megane II był naprawdę dobry. Obecnie nie mam zamiaru rozstawiać się z moją Megi :) pomimo jej kaprysów

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model nie zrobi takiej furory jak poprzednik... Niestety Renault nie chce się już wyróżnia, a szkoda bo Megane II był naprawdę dobry.

No wlasnie nie che sie wyroznac bo projekt Megane II byl zbyt awangardowy i nie zostal przyjety na rynku zbyt cieplo,co przelozylo sie na slaba sprzedaz . I wcale sie nie dziwie bo "zelazko" jest poprostu paskudne! I teraz,wlasnie takim powsiagliwym designem chce przyciagnac potencjalnych klientow do salonow,widocznie marketingowcy uznali ze jednak bardziej stonowane i klasyczne linie sa bardziej cenione w tej najbardziej obleganej klasie.

Z MIII Renault wrocilo do kraglosci I generacji ,a jak wszyscy wiemy ten model osiagnal wielki sukces rynkowy.

Mimo to MIII ma wiele "smaczkow" i nikt mi nie powie ze sie nie wyroznia. Mnie sie to auto bardzo podoba ,zdecydowanie bardziej niz MII. Mam tylko nadzieje ze w koncu jakosc aut Renault poprawi sie z tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zapoznaliśmy się z nową MIII :mrgreen:

Wchodząc do salonu od razu miałem okazję porównać II i III - stały obok siebie w tym samym kolorze i... jednak II wygląda dużo lepiej :roll: Nowa wersja jest tak nijaka i na dodatek tylnie światła na żywo również wyglądają fatalnie :-|

Minusy w porównaniu do II:

- z tyłu i z przodu mniej miejsca,

- na miejscu pasażera z przodu lewe kolano opiera się o wystającą, ostrą krawędź kokpitu (przy takim ustawieniu fotela, żeby z tyłu ktoś mógł usiąść),

- zwykły ręczny, skandal ;-) ...dla mnie mało poręczny,

- fatalny zakres regulacji kierownicy w pionie, można ją drastycznie położyć na kolanach, ale w górę ruch jest za mały,

- jedyny plus jaki zauważyłem to dużo większy bagażnik i dobra jakość materiałów.

Generalnie jestem rozczarowany wersją HTB... może GT będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiste zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać. Kolejność zdarzeń.

O! Będzie nowa Megane, wersja III, Super! Na pewno zrobią coś ekstra. W końcu ostatnie Laguny , to nie beleco.

Jest! W katalogu na okładce nieźle wyeksponowany kształt maski, zachęca.

Wsiadłem w to.

Że to nowe Megi? Każdy byle Auris może być taki.

Dwójka rozpieściła nadto użytkowników. W trójce jakieś małe te schowki w podłodze,

ten przed pasażerem to już nawet nie skrzynka, a miałem pełnowymiarową jak trzyszafy drzwiowe. Gdzie teraz wrzucę drobne na parkomat? W łokietniku drzwi schowka brak.

Jak postawię na parkingu, muszę pilnować bardziej niż otwartego 126. Jeszcze mi sąsiad z Lanosem pomyli.

Kompletna wtopa z silnikami. Żadnego nowego "małego" diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!