Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGANE III


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

WoW no to pare dobrych miesiecy...

faktycznie pierwszy raz nowy samochod... nareszcie mnie stac na to...

 

tzn moze inaczej... nie stac mnie na ciagle naprawy starych samochodow.

Jak sobie uswiadomilem ile w sumie sie wydaje (lub nie wydaje lecz cierpi stuki, puki, niedomogi silnika) na naprawy/usprawnianie, wizyta w salonie renault i przejazdzka megane byla dopelnieniem calosci, decyzja zapadla w ciagu 1 dnia :oops:

 

Mam nadzieje, ze nie bede zalowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zanosi się na dłuższe czekanie, czekałem na Coupe TCE 130 ale jak zobacyłem na co zanosi się, w sobote chciałem zamówić TCE 180 nie weszła do systemu i do dzisiaj do 11 godz nie wchodzi. Widać, że Renault zastanawia się nad cenami, jak przywalą cenę to muszę czekać do jesiennych promocji.

 

PS

Pamiętam, jak odbierałem swój pierwszy nowy (Renault 19) to z emocji nie potrafiłem wjechać w brame przez którą przejeżdzały ciężrówki a miałem już wtedy przejechane ok miliona kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no podrozaly o 2000.

 

Natomiast ja mam jedno pytanie.

W konfiguratorze poprzednio bylo do wyboru radio z Bluetooth za doplate 500zl natomiast teraz pojawila sie dodatkowa opcja radio bluetooth z audio connection box.

Sprzedawca zapewnil mnie ze audio connection box zawieraz sie w zamowionym zestawie gdyz nie bylo innej opcji do wyboru, tak samo w prospekcie nie ma mozliwosci zamowienia radia z bluetooth bez audio connection boxa (dotyczy tylko wersji Dynamique).

Oczywiscie chodzi o Megane Coupe w wersji Dynamique

Ktos potwierdzi ta informacje ? :oops:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe w sumie. Jak ja zamawiałem to bt kosztował +500 PLN, bt i audio connection +1000 PLN. W konfiguratorze na stronie wyglądało to tak samo. Nie ma za to w konfiguratorze opcji lepszego systemu audio Arkamys, który był w cenniku. Pojawił się za to automatyczny hamulec ręczny, którego wcześniej nie widziałem. Za to w konfiguratorze xenony kosztują 4500PLN i nie ma informacji o pakiecie za 990 PLN.

 

A to co mnie irytuje najbardziej to fakt, że w pakiecie z kartą hands free jest czujnik parkowania z tyłu, natomiast nie ma wtedy opcji dokupienia samego czujnika z przodu. No i druga rzecz, ze po dwóch tygodniach od złożenia zamówienia, a przed wejściem samochodu a linię montażową nie było już żadnej możliwości zamówienia dodatkowych opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone dla Coupe

 

Jak zamówimy pakiet z kartą hands free to automatycznie nie możemy skożystać pakietu promocyjnego xenon ani z dokupienia czujnika przód. Działa to też w przeciwną stronę, jak zamówimy pakiet promocyjny xsenon to nie zamówimy pakietu z hands free.Pytania do Pani od Megane w Warszawie zostają bez odpowiedzi. Sytuacja ta nie dotyczy Megane 5d.

 

Brak odpowiedzi z Warszawy świadczy, że zakpili z potencjalnych użytkowników Megane Coupe. Zastanawia mnie taka postawa Renault, Coupe w Europie też sprzedaje się w ilościach śladowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Arkamysa zezłościł i mnie. Niestety z braku laku zamówiłem NAVI z 4x30W majac nadzieje, ze bedzie to znosnie grac. Dziwne te zmiany cennika. Na pierwszy rzut oka wyglada, ze Coupe z pakietem Xenon potaniało, ale jesli faktycznie jeden pakiet wyklucza inny to Renault cos przekombinowało. Tez mam termin odbioru na 7 kwietnia jak wiekszosc osob nie tylko z tego co zauwazylem z Polski :oops:

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy nowej meganki zarówno obecnych jak i przyszłych :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

U mnie tez mieli opcje na papierze, ale podczas skladania zamowienia nie dalo sie jej zaznaczyc (fabryka nie przewidziala tej opcji).

W koncu wyszlo, ze nie jest dostepna, narazie nie robia tego. Moze kiedys...

Z drugiej strony ten zestaw 4x15 nie gra az tak zle, w razie czego juz jestem wstepnie ugadany w salonie na wymiane glosnikow na cos mocniejszego.

 

:oops: Radzę zapoznać się z regulaminem forum odnośnie cytowania, choć przeczytać całość ze zrozumieniem nie zaszkodzi.

Na forum zalecamy pisanie z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dlatego nie chcieli mi przyjąć zlecenia na rozszerzenie na ten system Arkamys...

 

Faktycznie, ja zamawialem classic 4x15 bluetooth+audio connectio box za 500zl, teraz to kosztuje 1000zl, wersja bez boxa 500zl

 

Swoją drogą ciekawe jak będzie z tym audio connection. Formanie zamawiałem tylko BT, na umowie mam tylko BT za +500 PLN. Deeper, jak to wygląda na Twojej umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!