Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGANE III


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzieli ze czas do 8 tyg...

troche dlugawo... bo niby zlozyli zamowienie do fabryki...

rocznik 2009 wyposazenie na zamowienie

Jesli chodzi o silnik to jednak 1.6 16v 110km,

wystarcza mi. 70% czasu to jazda po miescie,

czasem trasa ale nie czesto.

Wystarczy.

 

Wersja Dynamique z paroma opcjami. <ok>

Kolor niebieski.

Jeszcze dzisiaj ide dokonczyc pozostale formalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też oczekiwanie około 8 tygodni w sumie i też przez fabrykę. Zdaje się, że tych maszynek nie ma na żadnym składzie w PL w obecnej chwili.

No niestety nie ma. Dostaliśmy wszyscy po jednej sztuce tak żeby w czasie dni itwartych można było pokazać. Każde zamówienie na dziś to produkcja. dopiero za jakieś 2 miesiące pojawią się w salonach wolne egzemplarze do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zauważyłem niezdrowe "myślenie" marketingowe, a mianowicie wprowadzenie najpierw do sprzedaży M3 w wersji cupe, które sprzedaje się śladowo , a wersja kombi dopiero pod koniec roku ( info od dilera).

A kombi M3 ,MOGŁO w tym roku stanowić nawet 50% sprzedaży , w tym roku nowe auta będą kupować głównie firmy.

To wyglada jak strzał w kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 w wersji cupe, które sprzedaje się śladowo

Jak może sprzedawać się lepiej skoro ich nie ma dostępnych od ręki ?? Zwróć uwagę ile osób na pisało że zamówili i kiedy je odbiorą. Drga sprawa to że takie auto ciężko sprzedać z obrazka. Jak będzie stał w salonie to i się sprzeda.

 

Nie da się wprowadzić wszystkich wersji jednocześnie. Jakby wprowadzono najpierw kobi to pewnie znalazł by się ktoś kto by napisał że mogli od Coupe zacząć itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! A kiedy zamawiałeś?

 

Okolo 21 Stycznia, nie pamietam dokladnie. Wiem ze przed ostatni tydzien stycznia <ok>

 

A to ci... Ja zamówiłem 11 stycznia a ma być dopiero w połowie marca... Chyba jutro obdzwonie panów z salonu i dopytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już lada dzien twoja przyjedzie, zamawiane bez dodatków 10 stycznia przyjechaly w czwartek. Zamawiane dzisiaj do 10 godz odbiór 7 kwiecień a praktycznie ok 25 marzec.

 

Od poniedziałku drożeją 900 zł Authentique 1500, przy bogatych wersjach zyskujemy np. 2720 dla pakietu z xenonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!