Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGANE III


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja dzisiaj oglądałem nową Megankę, przypadła mi do gustu. Oglądałem ją w salonie w Płocku, nie poświęciłem jej zbyt dużo czasu ale za koła jakie jej założyli to powinni dostać :mrgreen: - KARTOFLAKI Z ŻUKA :!: Ale tego na szczęście można się łatwo pozbyć :)

Znacznie więcej czasu poświęciłem nowej Lagunie Coupe 2.0 dCi - co tu dużo pisać, jest piękna, wykonanie, wyposażenie, fele 18", czarny lakier - wszystko to jeden duży plus.

Miejsca z tyłu tyle co w mI coupe, ale co zrobić :)

Ogólnie auta zrobiły pozytywne marzenie i ciesze się, że Renault podąża w tym kierunku

:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dopłacać za kolor rdzy tak? :mrgreen:

Jak dobrze liczę to jak za rok kupie z 2005 MII pojeżdżę 5 lat to 2015/2016 będę właścicielem 6 letniego MIII :) Może nawet tego :) Więc proszę o bezpieczną jazdę i serwisowanie go w ASO :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jezdzilem nowa meganka copue przy okazji nie oczekiwanej wizyty w serwisie po trasie ;p i powiem wam tyle... w tych fotelach to ja bym mogl spac <ok> nigdy nie siedzialem w wygodniejszym i niezle trzyma w zakretach. Ogolnie jezdzi sie nia fajnie choc silnik 1,6 16v troche nie pasuje do tego samochodu, ale to i tak mala rakietka w porownaniu do mojego 1.4 16v. Zegarny nawet fajne ale trzeba sie do nich przyzwaczic, a szczegolnie do tego ze wysoki zakres obrotow jest w kolorze zoltym, a nie czerwonym ;p Prowadzi sie calkiem przyjemnie, ale niestety nie mialem po drodze zadnych ciekawych zakretow zeby ja przetestowac :mrgreen:. Wrazenia z jazdy mile, a szczegolnie fotele :P. Z tego co mowil mi facet w salonie to inne wersja maja byc w czerwcu lub wrzesniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum, więc proszę ulgowe traktowanie <ok>

 

W Megane III zakochałem się jak ją tylko zobaczyłem, w przeciwieństwie do Megane II, która zraziła mnie do marki.

Jazdę próbną odbyłem autkiem w wersji Dynamique z 110 konnym dizlem i juz nie było źle :->

 

W tej chwili oczekuje na dostawe Megane III Privilege z 2 litrową turbo benzyną 8-) Poczekam jeszcze trochę, bo mimo kryzysu, kolejka jest spora. Auto w salonie powinno być 30 marca i już dwa tygodnie pozniej, w moich łapkach.

 

Wersja Privilege, jest wypasiona, ale nie odmowiłem sobie dokupienia pakietu sportowego i kilku innych drobiazgów.

 

Jezeli szukacie dobrego dilera i mieszkacie niedaleko Legnicy, to polecam salon w Rzeszotarach. Mam w swojej okolicy, aż 4 salony, ale to tam znalazłem fachową i profesjonalną obsługę. No i cena. Za wybraną przeze mnie konfigurację zapłaciłbym, wedle katalogu, powyżej 83.000 zl. Po niewielkich negocjacjach i targach udało mi się wyrwać to autko za trochę ponad 71.000 zl. Naprawde polecam.

 

Oczekiwanie, to straszne tortury, ale jak już dostane auto, to wyśle fotki i opisze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

ja rowniez juz po jezdzie, szczerze jestem zachwycony.

Rozwazam kupno Megane Coupe lub Fiat Bravo.

Na korzysc fiata : wnetrze i cena.

Megane - wyglad i sentyment do marki.

 

Podobnie jak poprzednicy miale mokazje bujnac sie 110km benzyniakiem,

co mnie zaskoczylo to 6 biegow <ok>

Przyjemna cisza w srodku, co do osiagow szalu nie ma,

ale wydaje sie wystarczajacy.

Jadac w 3 osoby w sumie jakies 250kg zbieral sie dosc dobrze,

krecac wysoko, nawet przy 6tys rpm nie emitowal zbytnio chalasu.

Zawieszenie dosc komfortowe i stabilne.

 

Spalanie, przu ok 80kmh na 5 biegu pokazywalo 6l/100km,

deptajac "do dechy" spalanie ~12l/100km.

Wiec tragedii nie ma.

Komputer pokazywal srednie spalanie 9l/100km.

biorac pod uwage, ze testowany w miescie

i czesto "pilowany" uwazam, ze niezle.

 

Dla tego silnika alternatywa mial byc diesel 105km, ale chyba jednak

zostane przy benie.

 

Tak czy inaczej w poniedzialek bede wiedzial jaki rabat utarguja :mrgreen:

I kiedy i za ile kupie. :P

 

Jest spora szansa, ze w tym roku zrobie przesiadke z Avensis, ktora jest wspaniala...

na jeszcze wspanialsze Megane Coupe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jestem nowy na forum.

Renault już raz w życiu miałem. To miał być mój ostatni Renault. Ta reklama "pamiętasz jak mówiłeś, że nigdy nie kupisz Renault" to dokładnie o mnie. I tak było aż do pewnego pięknego styczniowego dnia. Od jakiegoś czasu szukałem sensownej oferty na drugie auto, kiedy wpadł mi w ręce folder nowego Renault Megane Coupe... A potem pojechałem do salonu, bo mieli drzwi otwarte, zobaczyłem go na żywo i jeszcze na dokładkę przejechałem się takim w wersji 2.0 turbo... I to zakończyło poszukiwania ;-) Teraz niecierpliwie czekam i podgryzam od czasu do czasu paznokcie...

 

A 1.6 benzyna to jednak mało. Te 110 koników to jakieś takie leniwe jest i nie chce im się autkiem pomykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!