Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obwódki aluminiowe na liczniki - POLSKA i okolice


meganecoupe02

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie i z tej firmy w Lanosie od 5 lat(wtedy miałem przesyłkę gratis gdy kupowałem).Był mały problem z dopasowaniem jednej.Trzeba było powiększyć"oczko"przy obrotku :mrgreen: .Ogólnie jednak jestem zadowolony :mrgreen: .Także ja również dopisuję się do chętnych :) .

 

1.Snake

2.Meganecoupe02

3.Tomek42007

4.MarkB

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba pisać takie rzeczy :mrgreen:

a tak w ogóle to przecież jest lista chętnych robiona więc wystarczy się dołączyć.

Na ta chwilę lista wygląda chyba tak:

1.Snake

2.Meganecoupe02

3.Tomek42007

4.MarkB

5.Sergiu83

6.Xluki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to wciskane to łapię się na wersję do Phase I:

Po odbiorze zapłacę dodatkowo za przesyłkę do mnie.

Więc aktualna lista:

1.Snake

2.Meganecoupe02

3.Tomek42007

4.MarkB

5.Sergiu83

6.Xluki

7.ziolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że dobijamy do magicznej 10tki to zapodam konkrety. Cena końcowa,będzie 50zł już z kosztem wysyłki ale przy opcji płatnej na konto. Mogę zebrać (jak ktoś inny chce-nie ma problemu) wpłaty,nastepnie zakup w sklepie,obwódki idą do mnie a potem ja rozsyłam do wszystkich. Na takich warunkach ustaliłem upust 10% na ramkach.Bo firma nie będzie musiała się paprać w 10-15 przesyłek tylko w jedną :mrgreen: Co wy na to?

aktualizacja listy jeżeli chodzi o modele (jeżeli gdzieś błąd to poprawcie):

 

1.Snake - ph I

2.Meganecoupe02 - ph II

3.Tomek42007 - ph I

4.MarkB - ph II

5.Sergiu83 - ph II

6.Xluki - ph I

7.ziolo - ph I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie i z tej firmy w Lanosie od 5 lat(wtedy miałem przesyłkę gratis gdy kupowałem).Był mały problem z dopasowaniem jednej

 

Miałem od tego gościa w nubirze i wchodziły aż za lekko i cieżko było to zagiąć' date=' więc kleiłem a dostęp był kiepski, ubrudzilem szybkę, jedna odpadła itrzeba było zegary zdejmować kilka razy-dobrze, że to zajmowało jakieś 30 sek. :mrgreen:

Ale efekt powalający +diody blue-polecam!!!

 

[ Dodano: 2009-01-14, 23:46 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gres

Teraz mi się przypomniało :mrgreen: ,że drugą musiałem wklejać,bo była za luźna :mrgreen: (zrobiłem to od tylnej części plastiku zegarków)na szczęście klej trzyma do dziś :) .

I również podświetlenie na niebieskich LED-ach :) .

Ps.czyżby jakieś podpowiedzi dot.zmiany podświetlenia itp.z tego miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!