Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obwódki aluminiowe na liczniki - POLSKA i okolice


meganecoupe02

Rekomendowane odpowiedzi

dobra panowie,dogadałem się,że zniżki będą też przy zakupie 8szt,także zaczynamy zbiórkę.Na privy wyślę nr konta. Koszt końcowy to:

50zł - list polecony ekonomiczny

51zł - list priorytetowy

 

wysłka będzie w kopercie bąbelkowej.

 

dopóki nie dostanę wszystkich wpłat,lista chętnych będzie wciąż otwarta,więc dopisywać się :mrgreen:

obwódki są dostępne od ręki,więc tylko czekać na wpłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Was bardzo, ale ja się z listy wypisuje , spowodowane to jest brakiem środków finansowych, które pochłonął remont przedniego zawieszenia. Jeszcze raz sorka za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec zakup obwódek ze zniżka coraz bardziej staje sie mniej realny,czekam jeszcze na info od kol. Ziolo czy mimo sprzedaży auta, kupuje obwódki czy nie. Wszyscy inni już wpłacili. Bo sory ja nie będe poraz 3 gościowi marudził że z 10 ramek się zrobiło 8 a potem 6, bo ludzie są niepoważni...albo będe zwracał pieniążki albo będziemy kupować po normalnej cenie...to będzie już wasz wybór :roll:

 

przepraszam Was bardzo, ale ja się z listy wypisuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobrze się dzieje w państwie polskim :-/

W takim razie pozostaje czekać na chętną osobę, która wskoczy na miejsce kol. mih00 żeby zamówić min 8 sztuk, tak jak SnakeEyes wynegocjował.

 

Dla niezorientowanych w temacie chciałem zauważyć, że te ramki pasują również do Scenica, także nie pozostaje nic innego niż zamawiać i się cieszyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda... a może zamowić 8 i potem ktoś chętny by sie zgłosi?

TAk często bywa, ale nie wiem co o takim rozwiązaniu myślicie?

 

PS. Szkoda że tak póżno dał nam znać mih00... to bym poczekał z wpłatą, ale no co poradzić przecież nie jego wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział,że chodzi o jeden zestaw? kol. Ziolo,może też się wycofać i wtedy braknie 2 kompletów a ja niestety nie mam aby wyłożyć nawet na jeden...mój budżet samochodowy do 31 wygląda tak:

 

120 na koncie (-50zl obwódki, -kupiona już ramka chrom wokół biegów,- gaz do auta) także ten miesiąc jest tragiczny (sylwester i gwiazdka odbiły się na finansach styczniowych).... :-(

 

jak ktoś chętny do wyłożenia to zapraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaraz będziemy negocjować cenę przy trzech ramkach :-/

Poczekajmy jeszcze trochę, może ktoś się zgłosi. Ja bym chętnie wziął jeszcze jeden komplet do Scenica, ale podobnie jak SnakeEyes nie wyrobię z kasą ( i tak mnie kierownik akademika gania za opłaty :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiaczek231, w scenicach były takie same liczniki jak w megane więc raczej tak.

Zajrzyj na tą stronę i sprawdź czy masz taki licznik jak na tej stronie:

http://dido.win.pl/sklep2/megane-p-251.html

 

P.S. Zajrzałem do albumu, masz licznik taki jak trzeba więc będą pasowały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!