Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obwódki aluminiowe na liczniki - POLSKA i okolice


meganecoupe02

Rekomendowane odpowiedzi

No więc jestem ciekaw jak sytuacja się rozwinie bo czekam z niecierpliwością nate rameczki :mrgreen:... przy okazji wymienie przepalone żarówki...

 

PS. Przy okazji... o jakie żarówki mam się pytać do podświtlenia zegarów? Rozchodzi się o zwykłe żarówki nie jakieś zamienniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc pan sprzedawca okazał się pełnym profesjonalistą i stwierdził,że nie można 6 osób zrobić w konia,dlatego,że 2 się wypisały z listy i uznał rabacik przy 6szt też. Więc, zamówienie złożone, w ciągu 2-5 dni mają być u mnie. Będe informował na bieżąco jak się sprawy mają.

 

Nie sposób pominąć fakt totalnej olewki na nas przez kol. Ziolo. Żadnej informacji zwrotnej,czy bierze czy nie te aluramki (pomimo pilnego udziału w innych wątkach a także mojego priv-a). 6 osób nie będzie czekać w nieskończoność,aż kolega coś napisze.

 

dla mnie osobiście zachowanie na :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko, już czekam :mrgreen:

SnakeEyes, podam Ci moje dane na gg bo znowu nie mam neta i nie wiem kiedy będę miał :-?

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wetnę się trochę w temat ale jestem po zmianie oświetlenia deski (opartej na diodach smd) i powiem tak, jest z tym mnóstwo zabawy, trzeba uważać na wskaźniki bo mi zaczęły świrować i ustawialem je kilkukrotnie, wkońcu zgubiłem kulkę przeciwwagową we wskaźniku temperatury :evil: . Efekt koncowy jest faktycznie superowy ale cierpliwości trzeba mieć duży zapas. Co do ramek to faktycznie wyglądają przednio. Autko nabiera "pazura". Postaram się zrobić zdjęcia i je zamieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, trzeba uważać na wskaźniki bo mi zaczęły świrować i ustawialem je kilkukrotnie, wkońcu zgubiłem kulkę przeciwwagową we wskaźniku temperatury

 

to coś Ty z tym robił?? przecież nie ma opcji żeby coś świrowło, dwa liczniki robiłem 3 razy (zmiana była w jednym) i za każdym razem było dobrze wszytko.

Wybaczcie za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźniki ustawiałem tak jak były na początku a po podłączeniu do kostek obrotomierz i prędkościomierz spadały poniżej "0" natomiast temp. i paliwo lekko się unosiły i co zmieniłem na poprawne położenie to z powrotem się ustawiało jak chciało. W końcu się udało ale nerwów mi zeżarło co niemiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma piernik do wiatraka? przecież przy zakładaniu alu ramek nie trzeba sciągać wskazówek....czy trzeba w Megance,bo już zgłupiałem...

 

W escorcie jak zmieniałem tarcze,to trzeba było sciągać wskazówki. Obroty najprościej ustawić o ile pamietasz ile miałeś mając auto na luzie,temp miałem ok założone a prędkościomierz ustawiałem jadąc za żoną,ona jechała 40km/h więc jak trzymałem dystans to też miałem 40 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trochę cieplej zrobi to i będą fotki z mojej strony :mrgreen:

 

[ Dodano: 2009-01-23, 07:02 ]

A więc pan sprzedawca okazał się pełnym profesjonalistą...

 

Wcale mu się nie dziwię.Sprzedać 6 kompletów,to nie to samo co 1 raz na jakiś czas. ;-)

 

Ps.Dziwię się jednak,że cena do I/I jest taka sama jak I/II,skoro do pierwszej wersji potrzebne są trzy ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!