Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obwódki aluminiowe na liczniki - POLSKA i okolice


meganecoupe02

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba faktycznie mialem za duzo warki strong <ok>

Do PHII sa te z fotki nr 3 !! Popatrzcie ze jak kliknie sie w 2-gie foto to po prawej od niega sa dodatkowe 2 zdjecia i jak sie je otworzy to wyraznie widac tam zegary ktore maja dodatkowe kontrolki na obrzezach okraglych zegarow (czego nie ma w PHII).

 

Jak zamierzacie zamawiac zbiorowo ze znizka to ja sie od razu zapisuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Montaż dziecinnie prosty, jak ktoś chce to wrzucę zdjęcia krok po kroku :oops:

 

Jak możesz to wrzuć jak to się montuje:) - na pewno się przyda.

 

Czy spóźniłem się na kolejne zamówienie zbiorowe?? Jeśli tak to będę musiał zamówić sam:( - bo te ramki wyglądają naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalaskow1, wrzucę fotki i opis jak tylko zdobędę kabel do telefonu :oops:

 

Z tego co wiem to nikt jak na razie nic nie zamawia, a przynajmniej nie za pośrednictwem tego tematu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że niektórzy czekają na moją instrukcję krok po kroku, ale muszę niestety muszę przeprosić. Instrukcji jak na razie nie będzie ze względu na TRAGICZNE połączenie z internetem w akademiku. Wstyd się przyznać, ale na renomowanej uczelni technicznej internet działa tak słabo, że czytanie postów sprawia problem (trzeba wyłączyć pobieranie obrazków żeby skorzystać z sieci).

Jeżeli komuś bardzo zależy na zdjęciach proszę przesłać email na PW to spróbuję wysłać instrukcję via mail.

Sorry za OT i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, ale po co krok po kroku opisywać....wystarczy wyjąć zegary i je rozebrać...(pewnie ze 20 razy jest na forum jak je wyjąć), potem poczytać ten właśnie temat od 2 strony jak nie odklejać przezroczystego szkiełka z zegarów i jak włożyć kółeczka, potem od tyłu długopisem pozaginać obwódki i wszystko skręcić z powrotem .....Od i cały manual 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ja wiem, pisałem przecież wcześniej że to prosta czynność, jednak jak jest popyt to jest i podaż ;-)

Myślę że nic się nie stanie jak taki manual się pojawi, będzie pasował do tematu i nie będzie trzeba szukać po całym forum. Wszystko zebrane w jednym miejscu.

Instrukcję wysłałem kol. nalaskow1 więc może ją wrzucić dla potomnych :oops:

 

P.S. W związku z planowanymi zmianami na forum, być może ta instrukcja trafi do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!