Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chwilowy brak mocy


Mil3k6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z moją meganką (silnik 1.9 dci 130 koni 75 tys. przebiegu) auto mam od około miesiąca był w nim robiony komputer ponieważ był uskzodozny, odebrałem autko od elektryka na pocztu było wszystko ok, pozniej z dnai na dzien samochod zaczął słąbnąć, czasem kręcił sie na wolnych obrotach tylko do 2800 obr/min po czym jak zgasiłem i odpaliłem silnik to było wsyztsko ok. teraz samochod raz kręcie sie na maxa do 2800 obr/ min a raz na max kręci sie do 1600 obr/min i róznie z nim bywa czasem 1700 obr/min generalnie w zakresie obrotów od 1400-2800- obr na minutę dodatkowo na jedynce jeszcze ruszy ale bardzo powoli na 2 biegu zcasem starczy mu mocy zeby jechac a czasem braknie:/ moze ktos mi powie co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Hey mam podobny problem. Mianowicie Megane II ph II - 131 KM, podczas jazdy na 2 lub 3 biegu chwilowo traci mocy, po puszczeniu gazu i ponownym dodaniu wszystko działa poprawnie. Czy ktoś rozwiązał problem? Wszyscy pytają ale później zapominają napisać co było przyczyną, od czego zacząć?

W aucie zaślepiony EGR, tankowany jest na orlenie, póki co nie wywala nic na desce, silnik pracuje równo, nie kopci, pali bez problemu. Pozdrawiam

 

Do wymiany czujnik światła stop - koszt 44 zł czas pracy 2 min. Póki co spokój.

Edytowane przez damus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja kiedyś też miałem problem w swojej Megance, podczas przyspieszania na niskich biegach miała taki moment "zdławienia", winowajcą okazał się czujnik od pedału hamulca. W pamięci widniał błąd (nigdy nie zaświecił się check ani Service), nie pamiętam kodu, ale opis tego błędu wskazywał na czujnik pedału przyspieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!