Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kartki na paliwo


LPS

Rekomendowane odpowiedzi

ja to doskonale pamietam :evil: koszmar. swego czasu jak jechałem nad morze malcem to brałem cały zapas w karnistrach bomba zegarowa na tylnym siedzeniu.nigdy bym nie chciał aby to wróciło .czy wyobrażacie sobie co by sie działo przy takiej ilości samochodów jak jest teraz :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, kto będzie stwierdzał czy mamy już kryzys paliwowy czy nie. No i to, że będą obniżać zużycie paliwa przez "obniżanie limitów prędkości jazdy" to co, zamiast 50km/h po mieście będzie można jeździć 30? Czy to zmniejszy zużycie paliwa? Jakoś wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba auto mniej pali przy prędkości 90 niż 50 km/h. Może się mylę.

Kiedyś fryzjer mi mówił że w polsce są zapasy wojskowe ropy które starczyłyby na 30-40 lat. Nie wiem ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś fryzjer mi mówił że w polsce są zapasy wojskowe ropy które starczyłyby na 30-40

prawda ale to nie powinno trafić w obieg publiczny fryzjerzy to plotkary

 

Wyobraz sobie ile by musialo byc tej ropy, zeby starczylo na 40 lat. dla wszystich. Takiej ilosci poprostu nie da sie ukryc, chocby ze wzgledu na gabaryty zbiornikow.

da się Easy są miejsca w polsce gdzie się takie rzeczy znajdują, a grzybiarze nawet nie wiedzą że deptają po zbiorniku z setkami tysięcy ton ropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż powinni je opróżnić, bo to jest zagrożenie dla środowiska!

Osobiście bym takiej ropy nie chciał tankować, wolę V Powera na kartki! :)

 

Ale autobusy, inne dziadostwo typu VAG mogą na takim z zapasów jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest nieraz bardzo zaskakująca. Jak MON mnie powołał to na jednostce były stare magazyny i duży obszar pola krzaków których pilnowali wartownicy. Po co żeby ktoś nie ukradł drzew? pod ziemią były zbiorniki wypełnione paliwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz ja widze jedno wyjscie z tej sytuacji. kupujemy dzialki i tam stawiamy zbiorniki i bedziemy przechowywac paliwo. :) :)

 

Ciekawe czy kartki dostana kierowcy samochodow czy wlasciciele. Bo to jest zasadnicza roznica :)

 

P.S

A moze zrobimy jeden wielki zbiornik dla calego naszego forum????

Smiac mi sie chce z tych reform. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!