Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

lexusy dla classica


Leos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Poszukuje od dawien dawna lexusów do meganki classica ale jak dotej pory nici z tego wyszły. Jedyne co znalazlem to lexy ale do coupe itd. macie moze jakies namiary, pomysly, linki albo adresy do jakiejs firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak przegladnąłem tematy, znalazlem wzmianke o lexusach ale zadnych konkretów a co wiecej rozmowa przeistoczyla sie w lexusy przednie a mnie interesuja tylnie i wdodatku do megi I classica a nie do megi 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
http://moto.allegro.pl/item182264156_renau...ngel_nowe_.html tylko przód - tył chyba nei istnieje bo tez szukalem :-) jesli masz phI tak jak ja to mozna ew. sprobowac sie zamienic z phII gdzie tylne moim zdaniem sa ladniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tylne swiatla w classiu phI sa bardzo fajne i mi do bialego koloru czarno-czerwone lampy pasuja. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Kiedys troche sie napalilem na czarne angele na przod ale to juz tak dobrze by chyba nie wygladalo, by trzeba symulacje na kompie zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przednich swiatel to wrzucilem sobie xenonowe zarowki h4 i niebawem doloze jeszcze postojowki LED - efekt przedstawie :-) jestem w kazdym razie bardzo z efektu zadowolony. do tylu tez planuje wrzucic sobie LEDy 24 diodowe dwuwłóknowe - ale sa tylko czerwone a seryjnie te gruszkowe zarowki sa bodaj białe, ale mam nadzieje ze nie ebdzie przez to slabsze swiatlo czy cos... zobacze

do tego to samo w kierunki i wszyskie swiatla zewnetrzne samochodu - o ile znajde na allegro pomaranczowa diode W5W do bocznych kierunkow, bo zalozylem sobie białe i msuze miec zarowke pomaranczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie :-) mnie bielsze swiatlo tez jakos bardziej przekonuje - a co do widocznosci to moim zdaniem jest nieco jasniej - oswietlalem trawnik jednymi i po zmianie drugimi i moze to autosugestia ale wydaje mi sie ze lepiej widoczny byl na tych bialych

 

[ Dodano: 2007-04-23, 00:30 ]

a tak w ogole Leos to wrzuc pare fot swojego malenstwa - masz ladny kolor i fajnie wygladaja plastiki w kolorze z ciemnymi szybami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole Leos to wrzuc pare fot swojego malenstwa - masz ladny kolor i fajnie wygladaja plastiki w kolorze z ciemnymi szybami :-)

 

hehe z góry dzieki za miłe słowa :D

 

narazie zobacz sobie fotki ze spotu Śląskiego tam jest mare fotek gdzie widac moje autko

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!