Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pekająca przednia szyba


arturka24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pierwszy mój post na forum

Mój problem polega na tym, że miesiąc temu w przednią szybę uderzył kamień spod kół w samochodu jadącego przede mną. Szybę wymieniłem na oryginał w ASO Białystok.

Dziś wieczorem patrzę :-o , a tu w tym samym prawie miejscu szyba znów pękła.

Dodam tylko że nie wydaje mi się aby jakiś kamień w nią uderzył, poza tym nie ma śladu uderzenia, tak jak było poprzednio widać.

Czy jest możliwe, że została źle wklejona. Dodam że pękniecie wychodzi spod uszczelki, w kierunku środka. Samochód także nie był bity. Sprawdzałem, jak rozbierałem schowek pasażera :mrgreen:

Moje pytanie brzmi: Czy uda mi się wyegzekwować od aso wymianę w ramach gwarancji.

Wydaje mi się że to ich wina, że źle wkleili. Dodam, że zrobili to w przeciągu 1 dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to wina złego wklejenia. Reklamuj.

Przecież to nie Daewoo Matiz, gdzie przednia szyba pękała w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jutro będę reklamował. Zobaczymy jak na to ASO. Będzie się stawiać okoniem, czy przyjmie reklamację.

 

[ Dodano: 2009-01-24, 19:43 ]

Mam jeszcze pytanie do kolegów. Czy ktoś miał podobny przypadek złego wstawienia szyby i późniejszego jej pęknięcia? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo proponuje ubezpieczenie szyb w samochodzie.

Raz na rok 60zł. A szyba ubezpieczona do wartosci 2tys.

Sam mam załatana dziurke po kamieniu centralnie w przedniej szybie fotochromowej czy jakos tak.

Zarówno mrozy i upały zniosła dobrze jednak i tak ja ubezpieczę dodatkowo przy nastepnej opolisie oc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!