Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

A reklam utrudniajacych zycie nie bedzie nigdy.

dlatego mi się to podoba. i niech tak dalej będzie

mily akcent przynaleznosci do grona ludzi ktorych polaczyla wspolna pasja...

dokładnie tak to traktujmy przecież po to tu wchodzimy bo łączy nas jedno renault megane które kochamy

 

[ Dodano: 2007-03-31, 17:17 ]

a kiedy można zamawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnej.

 

Z tego wzgledu ze zuzycie folli jest takie samo, tak jak pisalem wczesniej, placisz za ilosc folii, a nie za to co jest z niej wyciete. Mozesz sobie kupicz czarny prostokat wielkosci naszej naklejki i zaplacisz tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dooobra to konkretnie, cena za szt lub zestaw, kolory, możliwosci klejenia ( wew/zew), no i czy da sie nicka powiększyć skoro można bez to można i powiększyć :) :) :) (buuuhahahaha a ja swoje) :) , ale pytam poważnie , do kogo po zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgloszenie zamowien prosze kierowac do mnie, jak wszystko bedzie juz jasne co do cen i sposoby naklejanie zostanie wlaczone info na stronie glownej.

zamowienia @ ruzam.pl

to ja proponuje aby zaczekać najpierw na opis możliwości a potem zamawiać. Przy info na stronie głównej powtórz prosze adresik mailowy do zamówień i będzie OK. Dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20cm na 10cm ; 30 na 15? ja tam mogę całą szybę zakleić hihihihi dla mnie ma być widoczna wzrok mam dobry ale żeby inni widzieli hihihihihih :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA uważam, żedłuższa średnica 15cm wystarczy. NIe róbmy festyniarskich naklejek na całą szybę. To ma być nasz znak i jeśli go ktoś nie widzi to znaczy że nie powinien prowadzić samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli go ktoś nie widzi to znaczy że nie powinien prowadzić samochodu :)

dobre :) to co teraz myśleć o użytkownikach którzy chcieli powiększenia czcionki??? :)

bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!