Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie. Bo mi się nic nie zgadzało. Bo nie wiedziałem że jest do tego transfer. :-D

 

Jak dostałem je to wpadłem w panikę bo myślałem że będę musiał każdą literkę po kolei przyklejać. DRNO dostał już gotową. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3cia naklejka :-D

 

znalazłem rozwiązanie dla tych co nie mają folii transportowej - trzeba parę razy poprzyklejać zwykłą taśmę (ja użyłem malarskiej) np na dywan - wtedy chwytność taśmy spadnie ale nie na tyle by nie móc złapać literek i po takiej operacji da się bezproblemowo odkleić z szyby :-P

post-101-1181060128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis mam dzisiaj kiepski dzień, bo nie kumam

może łopatologicznie, po kolei

są czarne nalepki, które z jednej strony siedzą sobie na papierze, a z drugiej są przykryte jakąś folią (nie wiem czy to transferowa, czy nie)

żeby było OK, to trzeba by, żeby to szyba była w miejscu folii, a papier do zerwania, tyle że te nalepki tzrymaja sie jak diabli tego papieru a zerwać to da się, ale folia :-D

 

[ Dodano: 2007-06-05, 20:35 ]

a że tak ładnie ma wyglądać, to wiem :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odklejałem te naklejki i u mnie wszystko ładnie schodziło

 

gacek_fm pamiętaj tylko by trochę "pobrudzić" klej tej taśmy, żeby nie za mocno trzymała, ja użyłem taśmy malarskiej bo tylko takie coś w domu znalazłem, kilka razy do dywanu ją przykleiłem, nałapała brudu i potem przykleiłem do niej literki wg wskazówek poprzedników i na szybę, zeszła bez problemu - nawet mocno nie trzymała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mam zdjąć nazwijmy ją folię ochronną, potem na tę folię/taśmę transferową zebrać literki z papieru, a potem to przyłożyć do szyby i wtdy znowu zerwać folię/taśmę?

tylko, że nie chce to złazić z papieru :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!