Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Odklejasz tą niebieską. zostają Ci literki na przeźroczystej. Przyklejasz całość. Odklejasz przeźroczystą tak jak opisałem ciągnąc delikatnie pod kątem 180 stopni, czyli równolegle do powierzchni na którą naklejasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pomocna dłoń żoneczki, dzięki za wskazówki, zrobiłam jak radził Hadson i mąż poszedł ucieszony naklejać na samochód, ach jak tym mężczyznom niewiele trzeba do szczęścia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeden, to inny opis - jakieś folie transferowe, moczenie jak tatuaży... a poza tym, nie ma nic niebieskiego :-? trzeba było dać kobiecie od razu - zrobiła wszystko bez narzędzi :-D

jeszcze sie nawet na forum wpisała, bo nie wylogowałem się :roll:

 

[ Dodano: 2007-06-05, 21:26 ]

idę wypić browca z tego wszystkiego :)

dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już stary aparat, a na serio to tydzień temu była myta, ale przez weekend jeździłem w poszukiwaniu zabytkowej maszyny po różnych dziurach i bezdrożach- jeszcze nie zdążyłem jej wypucować.

Testowałem troszeczkę przyczepność za pomocą paznokcia i raczej zastrzeżeń nie mam. Ciekawe jak to się zmieni z czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie juz dotarly, jak wrocilem z pracy czekal na mnie mily prezent, odrazu polecialem do autka naklejac, szkoda ze bylo zbyt ciemno i fotka marna,

Musze przyznac ze NICPON zrobil kawal dobrej roboty za co mu dziekuje, ale zal mi troche chlopa jak na jakims zlocie bedzie musial wypic to piwo co mu tyle osob obiecalo, nie bedzie trzezwiec przez tydzien.:-D

 

oczywiscie u mnie tez ma browaca :) i to duzzzzzego

post-176-1181073435_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzEkCzEk trzymam cie za słowo :-D

 

a propo tych naklejek uzytkownicy ktorzy maja naklejke na niebieskim papierze z folia odlepiacie, naklejacie na wybrany element bierzecie szmatke i trzecie na siłe i nie trzeba zadnej foli trzymac pod kątem poprostu odlepiacie i schodzi

 

ale naprawde wam radze przed przylepieniem oczyscie powierzchnie benzyna ekstrakcyjna lub denaturatem naprawde trzeba to odtłuscic zeby bylo lepiej u mnie w firmie tak sie robi i wtedy trzyma sie na amen ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!