Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale po co jest taka dyskusja jakbyśmy robili w firmie reklamowej to też byście słali browary do właściciela?

owszem należy się koledze nicponiowi pochwała podziękowanie szacunek za szybką realizację projektu i w ogóle za przejaw chęci do jakiegokolwiek działania, ale po co upominać się o zdjęcie jakiś ostrzeżeń.

Myślę że w tej sprawie administracja podejmie odpowiednie działania ale to jest już sprawa admina i nicponia a nie nasza.

nicpoń szacunek to rzecz na jaką się ciężko pracuje, Ty masz u mnie zaliczone. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, my tak sobie po prostu. Pogadać ludzka rzecz :-D

 

A co do tego browarka, to powiem Ci szczerze że jak odebrałem kiedyś autko koleżanki od balacharza (pożyczyłem od niej auto i mi jakieś babsko w ..pce zaparkowało) to jak zobaczyłem jak je zrobił to przyszedłem z flaszką. :) - facet sie wzruszył i dopuki nie przeniósł sie za granice miałem porządnego blacharza na którego mogłem liczyć.

 

Uznanie ważna rzecz, a prezenty/podarki to już inna kwestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchomie download to przewiduje udostępnienie pliku .cdr z szablonem naklejki. Aktualnie mam juz kilka pdf'ow z manualami, więc wszystko będzie dostępne. Jako ciekawostka zastanawiam się nad uruchomieniem naszego wlasnego ftp'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścicielowi firmy reklamowej to nie, ale Nicpoń chyba na tym nie zarobił - w każdym bądź razie raczej nie za wiele, a zachodu ile

tak czy siak, wdzięczność dozgonna :-D

 

[ Dodano: 2007-06-06, 13:11 ]

a ftp wyśmienity pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!