Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

[ Dodano: 2007-06-04, 22:14 ]

Czestochowa stala sie bogatrza o 4 naklejeczki.... z tym ze na jednej zjadlo literke "a" ale nic to!! Dzieki bardzo ze przesyleczke dzis moje autko zostanie pieknie przyozdobione.

 

Gartulacje chlopaki

 

Nie wiedzialem ze sa jacys aktywni uzytkownicy z cz-wy.. No to Panowie w drugiej polowie wrzesnia jakis spot :-D

No i oczywiscie gratulacje naklejek, mala rzecz a cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no właśnie transfer o tym nie pomyślałem.

acha dzięki nicpoń akurat mnie trafiło się więcej niż zamawiałem szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zrywasz papier

2. przyklejasz na szybe

3. dobrze przygniatasz przez np szmate

4. sciagasz przezroczysty "transfer"

 

U mnie nie było transferu. Trzeba sobie go albo kupić gdzieś albo przełożyć z innej.

Z wewnętrznej naklejki wydziubuje się wszystko oprócz literek i tego co ma zostać.

Naklejamy transfer na to co zostało, czyli nasz wzorek który będzie na szybie.

Odklejamy transfer z literkami z tego niebieskiego podkładu. Uważamy żeby literki i wzorki przeszły na transfer bo nie chciały przechodzić.

Przyklejamy literki z transferem na szybę od środka. Przyklejamy.

I ściągamy transfer. Też miałem z tym problem bo literki wolały iść z transferem a nie zostać na szybie. Może było wilgotno i dlatego.

Ale transfer ciągniemy pod kątem 180 stopni. Jak będziemy go ciągnąć prostopadle do szyby to literki zejdą, a tak jak się ciągnie równolegle do szyby to lepiej zostają.

 

I to tyle. Jest trochę zachodu, ale da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!