Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

naklejki sa juz w drodze wszystko wysłałem dzisiaj, ale to co sie znaczków nakleiłem hehe

 

:-D :) :) :-P :P :-o ;-) a najlepsze w tym wszystkim jest to ze zapomniałem sobie zrobic nakleiki hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius ale to juz chyba Ciebie nie dotyczy. Poza tym, widze ze do czasu realizacji I tury wziales dodatkowo zakup domeny i wybor projektu. Nie wiem co sie stalo z Easy'm, to bylo glowna przyczyna rozciagniecia realizacji.

Teraz przyszlosciowo, na chwile obecna nie przewiduje II tury naklejek z nickiem. Najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiazaniem bedzie wykonanie z gory, pewnej liczby naklejek bez nicka, ktore beda wysylane na biezaco po zlozeniu zamowienia i dokonaniu wplaty. Ubiegajac kolejna pytania o II ture, jesli sie rozpocznie pojawi sie stosowna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiazaniem bedzie wykonanie z gory, pewnej liczby naklejek bez nicka, ktore beda wysylane na biezaco po zlozeniu zamowienia i dokonaniu wplaty
to jest dobry pomysł :-D byle tylko logo klubu było dostatecznie duże i rozpoznawalne z daleka

 

ps. może z tymi 4 miechami przesadziłem, ale bardziej biorę na żarty ten czas realizacji :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiazaniem bedzie wykonanie z gory, pewnej liczby naklejek bez nicka, ktore beda wysylane na biezaco po zlozeniu zamowienia i dokonaniu wplaty.

 

Tak właśnie kiedyś proponowałem, zamin wykrystalizował się projekt. Ale zostałem zakrzyczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!