Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

komunikat STEERING FAULT + STOP!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że kolego ma tu na myśli czarna skrzynka zaraz obok akumulatora po jego prawej stronie. Faktycznie z tym miejscem jest problem w scenikach. Sam niedawno doświadczałem tego.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego. niechodzi mi o bsi. na dole miedzy zderzakiem a kolem pod nadkolem jest mala skrzyneczk,rozmiary 8cm/5m.czy o ta chodzi zeby ja wysuszyc? czy szukac za kolem?wczesniej pisalem ze skrzynke bsi podmienialm. nawet z dwoch sprawnych scenikow i lipa.monter wczesniej pisal ze za te dziwne rzeczy odpowiedzialny jest jakis bezpiecznik,ale nienapisal ktory

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6; 5.7

W telefonie też można stosować PL znaki a już na 100% wielkimi literami zaczynać zdania się da. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam xsenonow.telefon angielski.Niema polskich znakow.Dodam jeszcze zeby zgssic auto 2 razy trzeba nacisnac guzik.Jak przycisne raz pojawia sie komunikat,card not decected.Witam ponownie dzisiaj.Czy administrator moze wyslac prywatna wiadomosc do Montera.Jestem pewien ze moze mi pomoc ale dawno sie chyba nielogowal na forum.

Edytowane przez fafik99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Wiele internetu przewaliłem w kwestii "STEERING FAULT" w swojej Megance 2 i bezskutecznie. Wszędzie porady: zmień kolumnę na używkę, nie ma co naprawiać itp. W moim przypadku były to zimne luty na tranzystorach sterujących silnikiem przekładni. Przelutowałem i działa. Moja przekładnia działała cicho, bez żadnych niepożądanych dźwięków. Jeśli u kogoś chrobocze, to będą łożyska do wymiany: 3 na silniku i 2 na wale kierownicy i 2 na czujniku kąta skrętu. Polecam rozbiórkę przed decyzją o wymianie/regeneracji!

 

 

EDIT

Działało kilka dni i zpowrotem STEERING FAULT. Po prostu ręce opadają. Walczę i bez walki się nie poddam ?

 

EDIT 2

Niestety, poległem ? Pomogła wymiana na używkę: plug and paly :) Przyczyna awarii podobno leży w procesorze sterującym.

 

SAVE_20210804_123901[1].jpg

SAVE_20210804_123918[1].jpg

SAVE_20210804_123930[1].jpg

SAVE_20210804_123935[1].jpg

Edytowane przez makaon
Dodanie zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!