Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Keller na forum.


Rysiek_W

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysc polega na tym, ze bede mial z czego oplacic wieksze konto na serwerze. Jesli transfer forum nie bedzie tak gwaltownie wzrastal rozwaze mozliwosc udostepnienia dla uzytkownikow skrznek mailowych w domenie megane.com.pl

Co do znizek, to niestety na razie tylko firma Ulter (tlumiki) wyrazila chec udzielenia rabatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że słusznie. A ruszając temat naklejki. adres megane.com.pl nie reklamuje strony Krzyska tylko Forum którego cząstką jesteśmy My. Bo forum bez użytkowników to nie forum.

 

Jeszcze jak by Keller zrobił dzień otwarty i showroom i możliwość skosztowania R26 to bym ich nosił na rękach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no , czyżby wiązało się to z jakimiś korzyściami i wspólną współpracą?
o ile jakiekolwiek czyjeś korzyści nie przeszkadzają Ci w klikaniu, to po co pytasz?

 

Sorki, wiem ,że jest sobota 22:31 ale możesz jasniej bo nie kumam o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też... Bo może to będzie inteligentniejsze niż pozostawianie świateł zapalonych.

Fajnie by było gdyby wnętrze nie świeciło się, jak również tylne. A bo po co mają się wypalać?? A jak przyjdzie zmierzch czujnik zmierzchu włączy pozostałe. Było by super. Najlepiej byłoby dowiedzieć na norweskim forum. Albo jakąś instrukcję po norwesku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!