Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o radę


vitoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o radę w sprawie ewentualnego zakupu tego Scenica :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7986245

Na co zwrócić szczególna uwagę, co można zignorować, czemu dokładniej się przyjrzeć.

Samochód z krajowego salonu.

Będę wdzięczny za porady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewym progu brakuje plastikowej nakładki - tylko to rzuciło mi się w oczy.

Poza tym nie zauważyłem nic specjalnego :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tylnich nadkolach chyba sa zalazki rdzy co moze swiadczyć o naprawach blacharsko-lakierniczych , wgiecie przy lewym świetle z przodu przy kierunkowskazie , standardowo mozna popatrzec do miejsca na koło zapasowe czy nie bity z tyłu i na mocowania zderzaków bo wydaje mi sie ze odstaja , jak bedziesz juz zdecydowany to warto wybrac sie na stacje diagnostyczna i sprawdzić zawieszenie jest to koszt rzedu 50 zł a dużo mówi o aucie a jak nie to na A4 rozpędzić autko do 140 i zobaczyć czy nie sciaga i nie drga :mrgreen:

Ogólnie autko ok jak za tą cene , trza zobaczyć na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze cena jest w miare jak na 97r.Pozatym wyglada oki.Ale najlepiej zajechac na jakas Stacje Kontroli Pojazdow i stracic te gora 50zl jak 9tys :mrgreen: A co do tej rdzy to moze byc bloto :) Najlepiej na zywo zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tylnich nadkolach chyba sa zalazki rdzy co moze swiadczyć o naprawach blacharsko-lakierniczych

Niekoniecznie tak jest, mam sceniola z tego samego rocznika, nie bity a ruda zaczyna go podgryzać dokładnie w tym samym miejscu. To chyba tak jak w fordach miejsce na samej górze tylnych błotników, też to jest w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i ...

no właśnie :

Szyby : czołowa i obydwie na drzwiach kierowcy nie są oryginalne i są z różnych lat.

W sumie na samochodzie 4 rodzaje szyb z 4 różnych roczników.

Lewe drzwi przód i tył lakierowane i to dość kiepsko, chociaż kolor dobrany dobrze, ale lakier położony kiepsko.

Brak plastikowej nakładki na lewym progu - próg ewidentnie robiony bo lakier na nim ładniejszy niż reszta samochodu. A pod nakładką po prawej stronie rdza aż wyłazi.

Rdza na tylnych nadkolach, mało widoczna na zdjęciach, ale na żywo bąble bardo wyraźne.

Rdza na tylnej klapie pod szybą i pod tablicą rejestracyjną ( bardo amatorsko zrobione zaprawki które zaczynają już poddawać się rudej)

Zderzak tylny dziwnie odstaje po lewej stronie.

Pod przednią lewą lampą taki wąski plastikowy element ma urwane zaczepy i też odstaje.

Przednie lampy są różne.

Jak to wszystko zobaczyłem to odechciało mi się nawet zaglądać pod maskę.

Jedynie wnętrze dość dobrze utrzymane.

Ale najgorsze w tym wszystkim to fakt że sprzedający idzie w zaparte że samochód malowany nie był na pewno i ostateczna cena to 8500.

Sam już nie wiem, chyba sobie odpuszczę i będę szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!