Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem działanie kontrolki i sygnału rezerwy w sceniolu drugim, po czym zalałem około 32 litry ON, po 4,72/l (150,07zł)

Z oferty NETTO zakupiłem zapas żarówek H7 po 4,90 za sztukę.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sceniolu drugim wymieniłem kółka na zimowe.

Letnie wymyte, wydłubane kamyczki (min 3, a max 12 w poszczególnych kołach) wysuszone i odwieszone, każde oddzielnie.

Przy okazji zwróciłem uwagę na zaciski hamulcowe, które na wiosnę były malowane pędzlem i bez podkładu, 1 warstwa zwykłej farby do felg. (Felgmal)

Po zdjęciu alusów i przetarciu szmatą widać taki efekt:

thumb_hosting_zdjec_1416577745__photo_20141120_132336_800x450.jpg thumb_hosting_zdjec_1416577798__photo_20141120_132357_450x800.jpg

Fotka zacisku przedniego, który jak wiadomo jest stopem z dodatkiem żelaza.

Moim zdaniem rewelacja. W starszym sceniolu, przy innej farbie występowały złuszczenia i 2 razy do roku musiałem to odświeżać.

Jutro prawdopodobnie ta sama zabawa w kolejnym sceniolu.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyte i dopieszczone w środku. Zatankowane do pełna za 4,83 :mrgreen: Wosk (Collinite 476), który nałożyłem na początku października nieźle się trzyma. Sądzę, że spokojnie wytrzyma do wiosny jak w ubiegłym roku :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi dostała dzisiaj 8 żarówek W5W T10 LED 5 SMD białe;) 6 do oświetlenia wnętrza samochodu (niebieskie wyleciały) i 2 jako pozycyjne;)

I mało tego, że wkurzałem się przy wymianie tych chorych żarówek to na dodatek padł mi akumulator, bo zachciało mi się słuchać muzyki podczas wymiany, więc też naładowałem akumulator...

Tato stwierdził, że ogólnie mam za słaby akumulator jak na Diesla i żeby mi zasilał te moje pierdoły co trzymam w bagażniku ;) 54AH 540A

Tak to mniej więcej wygląda (na żywo lepiej)

thumb_hosting_zdjec_1416949749__img_20141125_211717.jpg

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi dostała nowe koła z zimowymi oponami i matę wygłuszającą na pokrywę silnika.Mata oryginał wydawała się jakaś cienka, więc dla pewności podkleiłem ją od spodu warstwą pianki kauczukowej grubości 4mm.

Edytowane przez jose22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!