Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dzisiaj a tydzień temu. Wymieniona śruba w poduszce górnej silnika (ścięło ją :blink: ), założona nowa przekładnia kierownicza-turecki zamiennik wytrzymał ok. 45000 km. i poległ. Cześć jego pamięci.... Teraz znowu mam założony oryginał. Aaaaa, dzisiaj przykręcony hak bo w poniedziałek mam trochę kursów z przyczepą a dzisiaj w ramach kontroli przykręcenia zaciągnąłem znajomego Clio I Baccara do serwisu (chyba mu pompa paliwa poległa).

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi zalana 3/4 baku i porządnie przegoniona na autostradzie na Bielany Wrocławskie i z powrotem, było w miarę pusto, więc momentami dałem wycisk do 180km/h, szybciej się bałem hehe ;)

I to już w Opolu pod centrum handlowym Megi została dawcą prądu dla maluszka, młoda dziewczyna się przestraszyła, ale udzieliłem jej szybkiej pomocy i z uśmiechem na twarzy pojechała dalej ;)

thumb_hosting_zdjec_1422899213__20150202_165513.jpg

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były działania mające na celu poprawę łączności w pojeździe. Została wymieniona antena radiowa oraz antena CB. fabryczna radiowa powędrowała do lamusa , Sirio ML145 podobnie a na dachu zagościła antena Sirio Twin Car ze zmienionym batem anteny CB na Sirio Omega 27. Działa jak złoto, duża poprawa w jakości odbioru radiowego (CB w pełni sprawdzę za miesiąc jadąc na narty). Został także zainstalowany zestaw głośnomówiący Nokia CK-300. A wczoraj wymienione żarówki W5W oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz oświetlenia wnętrza na zamienniki LED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Grandziol został wyposażony w nowiutkie urządzenie GPS firmy TomTom. Poprzednio Mioo przekazałem młodemu w spadku. W poniedziałek zostanie przetestowane w drodze na szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!