Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wymieniłem żarówkę... dałem radę przez zaślepkę w nadkolu, ale muszę przyznać, że gdybym nie włożył do środka telefonu i nie zrobił zdjęcia gniazda żarówki to w życiu bym chyba tego nie zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem soczewki i wymieniłem ogranicznik drzwi kierowcy. Na szczęście odbłyśnik jest ok więc obyło się bez dużej ingerencji w lampy. Różnica w oświetleniu- ogromna. Zadowolenie i spełnienie w amatorskiej mechanice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe oświetlenie ostrzegające założone. Zdjęcia kiepskie bo telefonem po ciemku i trzęsącymi się łapami po 25 km. na rowerze w temperaturze 3 st. C na start ;)

thumb_hosting_zdjec_1475826023__drzwi_maly2.jpgthumb_hosting_zdjec_1475825968__drzwi_maly1.jpg

Taśma LED 3528 w kolorze czerwonym, w dzień efekt średni, ale w nocy widać dobrze. Dziwi mnie że nawet odblasków fabrycznie nie instalują na drzwiach.

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kolumn McPersona w moim Szczeniaczku. Teraz już wiem dlaczego Amerykanie nie wymieniają samych amortyzatorów :idea: .

Amortyzatory - Monroe E4751

Sprężyny - Monroe SP2896

Osłony - Monroe PK162

Łożyska - SNR 255.08

Poduszki - Meyle 16-146410011

thumb_hosting_zdjec_1475862150__dsc_0009.jpg

...i satysfakcja z samodzielnej przekładki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeorganizowanie garażu do stanu zimowego: rowery na wieszaki (żony i dzieciaków pod pokrowiec bo oni poniżej 10 st. C nie jeżdżą), mój na oddzielny wieszak do szybkiego zdejmowania. Kilka gratów wyrzuconych, kilka potrzebnych ale nie niezbędnych wyniesione na strych. Samochody posmarowane smalcem żeby się zmieściły, w końcu inauguracja parkowania GSIII i SII w jednym garażu. Oj czuć większą szerokość GSIII niż GSII. A wydawało mi się gdy 6 lat temu wpychałem dwie sztuki SII że to maksimum możliwości pomieszczenia...

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceniol drugi, od pewnego czasu zwany również "TB keszoSCENICus"-em i pod tą nazwą zarejestrowany z unikalnym kodem TB81J64 ( https://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=7024327 ) został zaprowadzony na obowiązkowy przegląd w SKP.

Tak z marszu, bez przygotowań, a nawet mycia (i tak padało)

Przegląd zaliczony bez zastrzeżeń i wykorzystane ostatnie miejsce na pieczątkę w DR.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!