Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie włącza się sprężarka od klimatyzacji


Rekomendowane odpowiedzi

Tu przeczytaj mojego posta jak podłaczyć czujnik http://megane.com.pl/topic/22014-megane-ii-phi-klima/page__st__20

Ale nadal nie będziesz wiedział czy czujnik jest zepsuty czy nie włącza sprężarki z powodu braku czynnika.Proponuję najpierw nabić klimę ale z czynnikiem do sprawdzania UV i dopiero wtedy jeżeli klima nie wystartuje podłączyć zamiast czujnika układ o którtm mówiłem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dugit

Twój post został założony niezgodnie z Regulaminem tego forum, wyraźnie jest to podane w pkt. 4.1 do 4.5

To, że ci akurat zamknąłem, a nie usunąłem również jest zgodnie z Regulaminem, To że zadałem pytania, jak to określiłeś, miało na celu zwrócenie Ci uwagi na pewne dość istotne sprawy. Jednocześnie udzieliłem odpowiedzi na Twoje pytania.

Jednocześnie pouczyłem co masz dalej zrobić.

Teraz umieściłeś posta powyżej i okazuje się, że w klimatyzacji nie ma czynnika. W takim przypadku, klimatyzacji nigdy nie wystartuje, czy to w lodówce czy bardzo zaawansowanej komorze klimatycznej. Jak nie ma czynnika, nie ma ciśnienia w układzie, w takim przypadku komputer nigdy nie pozwoli na włączenie sprężarki.

Poza tym wpisanie słowa klimatyzacja w szukajkę wywala 7 (siedem) stron z tematami, na każdej 2o wątków. Wątpię, że przeczytałeś je wszystkie, choć by pobieżnie, od 14 maja 2011. A jak byś czytał to od razu znalazłbyś opis zasady działania klimatyzacji.

Zakładanie kolejnego wątku dotyczącego tego samego tematu spowoduje, że tych stron w zastraszającym tempie przybędzie.

Na przyszłość polecam stosowanie się do regulaminu forum, a nie będzie problemu.

 

BTW

Posłuchaj tego co Nel napisał powyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzis nabiłem klime i jest du...a sprężarka się nie załącza, gość podpiął chwilke ją na ostro i chula jak wściekła, czy to może być wina przekaźnika?? wogóle który przekaźnik jest od klimy?? bezpieczniki są wszystkie sprawne, pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem rozwiązany, przekaźnik coś szwankuje, popukałem nim troszke i klima chłodzi jak głupia ;p panowie wiecie może jaki numer katalogowy ma ten przekaźnik od kompresora?? Kupie go tylko w ASO czy można go gdzieś indziej dostać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest uniwersalny przekaźnik, więc kupisz go bez problemu w każdym sklepie moto. Najlepiej wyjmij i pokaż sprzedawcy.

 

Co do przekaźnika to u mnie jest to 2-gi mały przekaźnik od dołu w skrzynce pod maską.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!