Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup skrzyni basowej :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam do was kilka pytań odnośnie podłączenia skrzyni Basowej JBL GTO 1260 BR którą świeżo co zakupiłem <ok>

Na początek interesuje mnie czy w fabrycznym sprzęcie Cabasse + zmieniarka znajduje się wyjście na taką bestyjke ? z tego co się orientowałem to wzmacniacz z radia jest fabrycznie umieszczony w bagażniku... :^^

Następnie interesuje mnie wzmacniacz i tu potrzebuje fachowej porady ponieważ nie wiem czy kupić wzmacniacz 1-kanałowy żeby moc szła tylko na skrzynkę natomiast głośniki grały z fabrycznego czy raczej się szarpnąć i kupić powiedzmy 5- kanałowy Obecnie posiadam standardowe głośniki i raczej się to nie zmieni do Sierpnia <ok>

Jaki wzmacniacz jesteście w stanie mi polecić ? Dodam, że nie jestem typem audiofila natomiast nie chcę mieć w aucie wiejskiej dyskoteki.

Pozdrawiam Rabcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym Ci na subwoofer monoblock, a na głośniki wzmacniacz 4/2 kanałowy.

Monoblock najlepiej o mocy zbliżonej do tej, jaką ma głośnik basowy.

Niestety, nie posiadam u siebie fabrycznego nagłośnienia, więc nie jestem w stanie pomóc w sprawie fabrycznego wzmacniacza i wyjścia na zewnętrzny, jednak DrNO z tego co pamiętam wyprowadził z wbudowanego radia wyjścia na wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup wzmacniacz monoblocka żeby tylko zasilał suba, radio fabryczne ociągnie standardowe głośniki bez problemu a nawet trochę lepsze:)

a powiedz mi jaka ma moc ta tuba ?

to doradzę jakiś konkretniejszy wzmacniacz.. <ok>

dla zainteresowanych sprzedam suboofer pioneera model głośnika ts-w306 dvc 2cewkowy 2x4ohm 400/1000vat ze skrzyni mdf 2,6 kontakt

Edytowane przez POCKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!