Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szukajka


marek_c

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisuje dokładnie tak

"inspekcja olejowa"

jeżeli kliknę Szukaj w Opcje wyszukiwania mam - Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów ( może wyników nie ma ale wątpie bo temat wałkowany wiele razy )

jeżeli kliknę w Przeszukaj Ostanie mam 10002 wyniki i nie są związane z pytaniem, co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"inspekcja olejowa"

Nikt nie zastosował w swoim poście takiego górnolotnego sformułowania, dla tego szukajka ogłupiała i nie wie czego od niej chcesz. Napisz wymiana oleju albo komunikaty lub bardziej łopatologicznie to znajdziesz kilka postów i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to na żywym przykładzie: szukam informacji na temat wyświetlania "przypomnienia o konieczności dokonania przeglądu - wymiany oleju" scenic 1.9 dci 2002 r. Czy w tym modelu jest taka opcja? Jak testowałem wyświetlacz to zobaczyłem że jest tam taki "kluczyk" - czy to on powinien się wyświetlić, pytam bo u mnie nigdy taka informacja przpominajaca się nie wyświetliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja się podepnę pod temat

mam taki problem z szukaniem

wpisuje takie coś:

[scenic I phI]

a on mi wyświetla posty typ [megane I phI], [scenic I phII]

a mi zależy tylko na wynikach dotyczących mojej selekcji, chcę się dowiedzieć w miarę dużo o swoim aucie, a tu najpierw muszę czytać czy to aby dotyczy scenica I phI.

Chyba że jakieś znaczniki pomogą tak jak w google jest "[scenic I phI]"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak ale na drugiej stronie wyskoczył mi temat [megane II phI], nie znam się na stronach. Nie wiem jak szukają. Ale powinien znaleźć wszystkie słowa jakie wypisałem.

A w tym temacie o megane nie ma słowa scenic w tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta szukajka jakos tak ma =/ Ostatnio szukałem tematu i szukałem po zapamietanym wyrazie kluczowym. Niestety nie znalazło. Postanowiłem szukac na "piechote" i znalazłem. było w tym temacie ten wyraz, ale szukajka tego nie pokazała. dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatrykGDA, dziwne, właśnie sprawdzałem pojedyncze, przypadkowe słowa z treści postów w "szukajkę" wstawiać i za każdym razem podaje wynik pozytywny.

Próbowałem nawet takie nietuzinkowe słowa bez polskich haczyków jak zaczerpnięte z Twojego posta "zapamietanym", "piechote". Inne to: "wyrazie"," wyraz".

Te wyrazy właśnie powodują wskazanie tego tematu oraz podkolorowanie i wytłuszczenie słów w Twoim poście. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz inną szukajkę ;D . Poważnie mówiąc to naprawde nie wyszukuje jak nalezy. jakby pomijała niektóre tematy. Nawet ograniczam np szukaniem w tytułach itp ale wtedy pokazuje ze nie znaleziono. Generalnie ta szukajka mi nie przeszkadza,bo z niej mało kiedy korzystam, ale coś jednak z nią jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!