Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziś do szału doprowadziło szybkie, rytmiczne stukanie, obijanie przy tylnym kole sceniola drugiego w czasie jazdy. Na dodatek nie trwało to cały czas ale okresowo, po kilka sekund.

W końcu zatrzymałem się i poszedłem sprawdzić.

Okazało się, że nerwówka była niepotrzebna. Do opony przykleił się złapany gdzieś na drodze przez oponę, 50 cm kawałek taśmy 3M. Część się przykleiła do opony, a reszta siłą odśrodkową waliło i szurało po plastikowym nadkolu, do czasu kolejnego przyklejenia. Po chwili znowu zostało częściowo oderwane, by znowu wytwarzać denerwujące stukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakiś taki dzień kiedy wkurza wszystko.

Najpierw przychodnia. Rejestratorki oczywiście miłe jak wściekłe osy i to jeszcze nim zaczęły pracę. Potem nowość czyli komputeryzacja a la 13 posterunek, czyli oczekiwanie w kolejce nie trwa już 30 minut tylko 60. Dodatkowo, ale to tak zupełnie w bonusie, jest bur... bałaganik znaczy się, w danych niektórych osób (ot np. wczoraj byli u lekarza, a dzisiaj już nie istnieją w systemie). Normalnie Mistrz Bareja by się wzruszył.

 

Potem mistrzowie prostej. Ruszyć ze świateł nie potrafią, zakręt (jeszcze w lewo i to na 1 kierunkowej) czy zmiana pasa to normalnie masakra, ale jak tylko zobaczą prostą to uciekajta ludzie z drogi, zostaje tylko dym i smród. Potem jadę i widzę co chwila patrol jak załatwia sprawy przy stłuczce.

 

Na koniec parkometr. Mało miejsc parkingowych to postawili tylko 1 na całą długość ulicy i... i oczywiście musiał być popsuty.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyn w Octavii. Żeby nie było,że jestem zawalidrogą czy piratem drogowym. Jechałem sobie obszarem niby zabudowanym 70km/h czyli i tak przekroczyłem prędkość ale imo była to adekwatna prędkość do sytuacjii. Za mną gościu w srebrnej strzale octavii.

Najpierw przez pół obszaru jechał mi na zderzaku,po czym zdecydował się wyprzedzić. Moment po wyprzedzeniu,kierunek w lewo,zatrzymanie i czeka aby sobie skręcić do sklepu. No nóż się w kieszeni otwiera. To po jaką jasną ciasną wyprzedzał a potem zmusza do zatrzymania się na dość długi czas ze względu na spory ruch w przeciwną stronę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palant w renault megane II HB (niestety megane), który migał mi światłami w tunelu pod Rondem w Katowicach. Co najlepsze, jechałem na lewym skrajnym pasem a on skręcał i tak na Tychy z prawego skrajnego!

SMI 5K22, 25 LIPCA OK 21.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś na skrzyżowaniu przede mną skręcając w prawo rusza i nagle się zatrzymuje, wtedy gdy ja patrzę w lewo i jadę na pewniaka bo myślę że pojechał... pierwszy "dzwonek" renią - zbita lmpa i lekkie wgniecenie w masce ...

Edytowane przez jarsztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, tylko u mnie skończyło się na samej masce. Niestety renia ma cholernie miękki przód :)

 

Żeby było w temacie to ~7km za wywrotką jadącą.... max 30km/h. Wyprzedzić nie mogłem bo za wywrotką ślimaczyły się jeszcze 2 auta zderzak w zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerzyści bez oświetlenia... ba nawet bez złamanego odblasku, bo tych w pedałach nie liczę.

Ja wiele rozumiem, ale DO CHOLERY przecież taki durny odblask (nie wspominając o światełku) to dbanie o własne bezpieczeństwo.

Czy ludzie są naprawdę tak bezmyślni i szkoda im tych 15-20 zł, bo za tyle można kupić najtańszy komplet lampek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!