Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Offtopowo, ale mam nadzieję, że z pożytkiem dla innych - jakiś czas temu po stłuczce ja i drugi uczestnik zjechaliśmy na pobocze żeby nie tamować ruchu (wiadomo, że jeśli nikt nie ucierpiał, to tak stanowią przepisy). Po jakimś czasie przyjechała wezwana przez nas policja. Kierowca drugiego pojazdu (pyskaty dresiarz) wciskał policji niestworzone rzeczy jak brawurowo jechałem i jak staranowałem jego samochód, ja przedstawiłem swoją wersję. Świadków nie było. Policjanci okazali się bardzo w porządku - powiedzieli, że brak świadków i ewidentnych dowodów, zatem jeśli nie dojdziemy do porozumienia, to mamy obaj po mandacie za spowodowanie kolizji (chyba po 300zł) plus punkty. Dali nam parę sekund na wymianę zdań i propozycję odstąpienia od interwencji (to była zima, znaczne opady śniegu, ulice wąskie i zawalone hałdami, pewnie mieli dziesiątki zgłoszeń). Doszliśmy do porozumienia i poprosiliśmy o odstąpienie od interwencji, panowie nic nie odnotowali odjechali. Dali nam przedtem dobrą radę - w dzisiejszych czasach prawie każdy ma telefon z dobrym aparatem, po kolizji nim cokolwiek ruszysz sfotografuj dokładnie sytuację, położenie pojazdów, ślady na drodze, leżące części, uszkodzenia, otoczenie - to wystarczający dowód dla sądu jeśli ktoś będzie próbował odwrócić kota ogonem.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle drogi. Szumna akcja naprawy w niedalekiej okolicy okazała się tylko lepieniem pajęczyny i sypaniem grysiku co redukuje prędkość do max 30 bo inaczej dziury na aucie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o debilach na skuterach to ja dokładam rowerzystę.

Wisłostrada, obok ścieżka rowerowa a ten jedzie sobie wesoło ulicą.

Zrobił się zator (przed światłami) zwracam typowi uwagę, że to jest ulica i obok ma ścieżkę, a on na to "spi... ch.. złamany".

 

Ciągle tylko się wydzierają jak to ścieżek rowerowych nie ma, ale jak są to i tak jeżdżą ulicami i jeszcze się oburzają, że ktoś im zwraca uwagę.

Czy w ogóle którykolwiek z takich inteligentów zastanowił się jakie ma szanse w starciu z samochodem lecącym 70 (takie ograniczenie) i więcej (bo mało kto 70 tam jedzie) :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro, powiem więcej pewien sprzedawczyk który wysłał mi zły parownik klimy kiedy zgłosiłem ten problem poprawny parownik kosztował 280zł a kiedy miało dojść do kupna parownik nagle zdrożał na 311zł, zapytany sprzedawca dlaczego zdrożał stwierdził, że parowniki o 10% i jego kolega właśnie poprawia ceny a najlepsze jest to że drożał parownik tylko ten co potrzebowałem, nawet sprawdzając po 1 godz tylko mój zdrożał...

Jakby kto nie wierzył:

staracena.jpg

nowacena.jpg

 

I samo zapakowanie paczki pozostawiało baaaardzo wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety allegro tylko na reklamach jest fajne, w życiu stanowczo za często wychodzi tak jak widać ;)

Ja dzisiaj kupiłem sobie hurtową (znaczy więcej niż 1 szt ;)) ilość chińskich latarek led (miały być wykorzystane w aucie jako lampki kierunkowe). Działała tylko 1 szt., a z baterii danych w komplecie... nie działała żadna ;)

Plus taki, że dostałem od ręki zwrot kasy.

 

Teraz dzisiejsze wkurzenie. Zerknąłem dokładniej i mam całe obrzeże lewego przedniego błotnika w purchlach. Doszła kolejna robota do już planowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Facet w golfie, wkurzony że pani z meganki go wyprzedziła na A2, który później przyblokował mnie przy manewrze " szybkiego wyminięcia na krótkiej prostej 2 dostawczaków)- czyli ja jadąc już za nim, który też chciał wykonać takowy manewr nagle zaczął hamować a dla mnie już nie wystarczyło miejsca bo z 2 pasów zrobił się jeden i się zostałam za dostawczakami ;) Później pan z bmw zaczął mnie poganiać- nie dałam się- Po co mam się rozpędzać i zaraz gwałtownie hamować jak światło czerwieni się pali ;) i tak zjechał na prawy i staliśmy na tych światłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś palant... znaczy bot reklamowy CODZIENNIE o tej samej porze wydzwania na telefon.

Jak SMSy ze śmieciami człowiek zblokował to teraz na stacjonarki zaczynają wydzwaniać.

Normalnie można dostać cholery lub regulować zegarek (tak dokładni są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZ WBK, które zresetowało mi hasło do konta, a teraz nie mam do niego dostępu i muszę jechać w poniedziałek do oddziału.

Czas się pożegnać z WBK, bo ostatnio samą popelinę odstawiają i już mi brak słów do tego banku.

Trzeba poszukać czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś palant... znaczy bot reklamowy CODZIENNIE o tej samej porze wydzwania na telefon.

 

do mnie też dzwonią, ale nie boty, tylko ludzie. Jak pytam skąd mają mój numer, zawsze pada ta sama odpowiedź:

"komputer sam sobie cyferki wylosował i wybrał numer"

Bzdur większych nie słyszałem, a raz na jakiś czas dzwonią z tym samym tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...telefony i SMS to najgorszy syf.

Debilizm do potęgi. Prawie codziennie telefony a to jakaś TV, firmy telekomunikacyjne, oferty banków, propozycja zakupu atlasów i encyklopedii, zaproszenia na prezentacje żarcia, odzieży, sprzętu RTV, grającego, garnków, pościeli, odźywek itp.

Mam cyfrowy polsat, od kilku lat na czas nieokreślony. Pasuje mi. Niecałe 40 zł na miesiąc ale w zupełności wystarcza. Nawet za dużo tych programów. Ciagle chcą mi sprzedać dekoder HD i drogi abonament. Dziękuje i mówię, że jak będzie taniej niż mam to pomyśle.

Podobnie z telefonami. Powiedziałem im że przejde do was jak będzie super oferta a tak nie mam zamiaru podpisywac czegokolwiek bo to mi się musi opłacać. Z tydzień temu pani mi mówi, że muszę być przygotowany na kolejne telefony i to nawet kilka na dzień bo im system tak "wywala" :) "Że jej też głupio tak wydzwaniać......

 

SMS to inna bajka. Dzisiaj dostałem taki oto SMS

"Jasnowidz Semiramida prosi Cię o sesję, ponieważ dziś w trakcie seansu zobaczyła coś, co będzie dla Ciebie ogromnym zaskoczeniem."

I tu jakie hasło wysłać oraz numer za jedyne 3,69 :)

Aha i jak już w temacie wariatów to uważajcie na przedstawicieli firmy Energetyczne Centrum z Radomia. Wyruszyli na kraj celem złapania ludzi na zmianę dostawcy prądu. Szersza sprawa. Byli u mnie. Jak coś to wpiszcie sobie w wyszukiwarce hasło Energetyczne Centrum i znajdziecie jaki to numer.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!