Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Podjechałem dzisiaj w okolice Sadyba Best Mall, do tego bałaganu nie szedłem więc chciałem zatrzymać się w uliczce za nim.

Miejsc wolnych owszem było pełno ale takich akurat na szerokość auta, na otwarcie drzwi już miejsca nie zostało. Cholerni miszczowie parkowania :D

 

Dodatkowo zapala mi się kontrolka ABS. Wygląda na wilgoć albo kiepski styk, bo zapala się kiedy ją najdzie ochota i po jakimś czasie od rozpoczęcia jazdy gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie już od dłuższego czasu niesamowicie denerwują ogłoszenia handlarzy, w których każde auto jest super idealne i bezwypadkowe, a jak przychodzi do oglądania na żywo to mam wrażenie, że w internecie widziałem zupełnie inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegły piątek kiedy wracałem z wawy rozsypało się łożysko i odpadło koło (na szczęście przy zjeździe na stacje). 4 osoby, pełno bagaży i prawie 200 km do domu. skończyło sie na lawecie i wymianie całej belki tylnej ponieważ ugięty był czop piasty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrr....... ilość idiotów z china xenonami i/lub źle ustawionymi światłami oraz jeżdżącymi na długich.

Przez ostatnie parę miesięcy jakoś omijały mnie takie przyjemności, więc dzisiaj chyba była kumulacja :D :D

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym, że już za chwilę nasz kochany kraj zamontuje kolejne fotoradary dla których jedyna rozsądna alternatywa to jazda rowerem.

A...i tu przypomniałem sobie o rządowych furach w których są półbiegi. Idealne rozwiązanie, gdy trzeba będzie jeździć jak żółw. Zostaje jeszcze zakup auta z automatem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerzyści. Jedzie taki delikwent chodnikiem wzdłuż drogi a tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki zjeżdża sobie jakby nigdy nic na ulicę. Obtrąbiłem delikwenta to tylko pokazał mi gestem,że mam nie po kolei w głowie i czego ja właściwie od niego chcę ;]

W drodze powrotnej babeczka ścinająca zakręt. Prawie metr od krawężnika skręca i zadowolona. Mało co przodem w bok jej nie wjechałem.

Ze względu na objazd zmieniona organizacja ruchu i zmieniono pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu. Oczywiście mało kto patrzy na znaki i jeździ z przyzwyczajenia jak do tej pory. Codziennie tamtędy jeżdżę i praktycznie zawsze to samo. Zero patrzenia na znaki!

Parkowanie tuż przy skrzyżowaniu. A w zasadzie na nim.

Coraz bardziej mam wrażenie,że polskie drogi to jedna wielka wieś i każdy jeździ i parkuje jak mu tylko pasuje...

To by było na tyle wylewania goryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie denerwuje dużo rzeczy ale najbardziej to że w tym kraju zwykli szarzy obywatele wogóle nie myślą, a przynajmniej większość z nich. Benzyna 5,50, na emeryturę po 67 roku zycia, leków nie ma - chorzy umierają przez politykę prowadzoną w tym kraju, miało być cudownie po przekształcaniu szpitali w spółki prawa handlowego - jest taki syf jaki był albo gorszy, jak się włączy telewizor to wszystko pięknie, zielona wyspa, pkb do góry a bezrobocie jak holera o podwyżce możesz zapomnieć i nic Ci w tym kraju się nie należy bo na nic nie ma pieniędzy a ludzie i tak popierają POpaprańców. Czasami wydaje mi się że ten kraj musi zniknąć z mapy znowu na 123lata, może zacznie ktoś wtedy myśleć.

 

A poza tym to denerwują mnie małolaty. Weźmie od tatusia samochód, muzyka na full że ten samochodzina aż podskakuje i pisk opon jak rusza na zielonym świetle. By sam zarobił na ten samochód to by się zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ABS-u działającego w kratkę (jeszcze nie doszedłem co jest źle) przypaliłem opony żeby nie zaliczyć mandatu za przelot na pomarańczowym (wspaniałe oh ah fotopstryki na Sobieskiego - jeżdżący po Warszawie wiedzą*).

 

* - Dla tych co nie wiedzą o co chodzi małe wyjaśnienie. Obwiesili całe skrzyżowanie takimi szmelcami co robią zdjęcia i wystawiają mandaty za wszelkie możliwe wykroczenia (prędkość, skręt nie z tego pasa, pomarańczowe światło i cholera wie za co jeszcze). Było by super, ale mandaty dostają nawet ci którym pomarańczowe zapaliło się jak byli 10cm od sygnalizatora.

Ot Polska premiera tUSKA.

 

Wczoraj wkurzyła mnie baba i to nie tylko mnie bo zrobiła... korek na parkingu pod marketem :D

Uparła się, że stanie koło wejścia i koniec. Wszyscy musieli zrobić przejazd bo pańcia chce zaparkować TU i tylko TU.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurzyło? Opisałem w temacie "co zrobiłem dla swojego autka" :D

W skrócie przekwitające brzozy i śmieci w aucie.

Wczoraj wkurzył mnie człowiek, który zakorkował ruch na pewnej małem stacji Orlen. W soboty i niedziele jest na Orlenie zniżka o 10 groszy na litrze(płatność gotówkowa) Podjeżdżam na stacje i kolejka. Stacja mała, pan podjechał tankuje, potem znowu tankuje i tak tankował do kilku większych karnistrów. Zamiast zjechać na bok i dopiero płacić to zastanawia się czy kupić jeszcze coś ze sklepu. Lud wkurzony, cofa, kręci się, próbuje jakoś zatankować bokiem ale stacja na zjeździe ze skrzyżowania więc nie ma jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kiedyś stałem i czekałem aż 3 typków zatankuje swoje firmowe focusy (chyba nowe dostali).

Najpierw wdzięczyli się do siebie przy dystrybutorach (oczywiście zajęli 3), potem zamówili jeszcze hot dogi, kawkę i oczywiście musieli skończyć przed wyjściem. Na koniec zablokowali wyjazd ze stacji bo zatrzymali się na ploteczki... żeby tylko jajka opadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsypał się lewy tylni czujnik ABS'u, muszę zbić bęben i wydobyć jego resztki już nie wspominając, że ktoś kiedyś próbował go regenerować a koszt nowego np. Delphi 162zł TRW 320zł Oryginał używka 40zł(jeśli będzie działał)...

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!