Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdałem dziś prawka na Kat C :)

Głowa do góry ja też za pierwszym razem nie zdałem a na drugi dzień poszło mi już dobrze (termin drugiego egzaminu miałem bardzo ekspresowy). A wracając do głównego tematu to wkurzył mnie dzisiaj układ wydechowy, bo trzeba było wymienić od razu dwa wieszaki od podwieszania tłumika i rury wydechowej. Przy okazji wymienić końcówkę drążka i poszło trochę kasy na to.

 

EDIT

 

Pomysłowość inżynierów z Renault odnośnie mocowania bagażnika dachowego. Plastikowe zaślepki to jest porażka. Góra odpada a plastik zostaje w środku. :) I trzeba to jakoś wygrzebać i nas koniec poprawić gwint gwintownikiem.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś pieprzony mechanik mi podprowadził wkładkę filtru powietrza K&N!!! :D Dziś montowałem stożek, odkręcam obudowę filtra patrze, a tam zamiast wkładki, zwykły filtr powietrza!!! I dupa bo wkładkę montowałem w maju i od tamtego czasu auto było u co najmniej 3 speców i już nikomu nie udowodnię! :D a od maja do filtra nie zaglądałem więc któryś mi ją zakosił :D Człowiek by musiał za każdym razem wszystko sprawdzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się że nie dam rady wymontować zderzak przedni, bo dwa śruby od dołu są schowane i jedna idzie wykręcić i jakiś śrubokręt dodatkowo przykręcony pewnie się urwało plastyk. Bez kanału nie obejdzie albo bez ASO nie wymontuje zderzak. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręty na drogach. Czyli norma. Jak można udawać, że się naprawia asfalt czyli leje troche smoły, kamieni a dziury jak były tak są nadal. Człowiek jedzie 10 na godzinę a i tak oblepiony syfem. Kurcze, planowałam obejrzeć auto przed zimowymi pogodami, ale drogowcy urządzili konserwacje i to za darmo. Hm...tylko problem w tym że konserwowali kamieniami.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airbites tak mniej więcej to o co chodzi

Mniej- więcej to Mosiek na nartach jeździł...

Mniej na nartach, więcej na dupie.....

Do takich prywatnych dialogów jest PW, a nie ten temat.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrzane tylnie prawe koło. Po zdjęciu koła okazało się, że klocki się przytarły w prowadnicy i nie odbijały. Po reanimacji jakoś dojadę do domu. A tam wymiana tylnich klocków oraz przednich, bo też już się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś psi syn otworzył tak drzwi że mi obił z lakieru i wgiął tylne u mnie po stronie kierowcy. Oczywiście nie wiem kto to. Nogi bym powyrywał...Jak jeżdżę ponad 30 lat nigdy niczego u nikogo nie uszkodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!