Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszej hardcorowej ulewie gdzieś podeszła woda (prawdopodobnie spryskiwaczem szyb) i doszło zo zamoknięcia kopułki w której po próbie odpalenia wypaliły się 2 styki normalnie jak mnie kiedyś coś strzeli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszy dzień, to pasmo porażek.

1. Jazda autostradą, zapaliła się kontrolka od ładowania akumulatora.

2. Po zjeździe z autostrady i przejechaniu ok. 2 km, auto zgasło. Dodam, że te 2 km przejechałem od momentu zapalenia się kontrolki. Auto pozostawione przy drodze.

3. Telefon do Pomocy drogowej, po 30s rozmowy, skończyła się kwota na karcie.

4. Łapanie "stopa". Po 40 min. polowania, w końcu jakiś Duńczyk się zatrzymał. Po powrocie do domu, wypad do pobliskiego mechanika, nie ma czasu i chęci aby pomóc.

5. Po południu, udało mi się załatwić transport do auta ( i przy okazji kupić kable rozruchowe). Auto ożyło.

6. Podczas powrotu do domu (6km) znów zapaliła się kontrolka. Aby dojechać do domu musiałem jechać bez świateł (za jazdę bez świateł dostaje się tu mandat, i to nie mały).

7. Wypad ponownie do sklepu po prostownik. Po 2 godzinnym ładowaniu, akumulator znów w aucie. Po przejechaniu 2 km znów zapala się kontrolka. Powrót do domu, jak poprzednio.

8. Diagnoza, alternator do wymiany. Za naprawę mechanik życzy sobie 1000 koron + 500 za alternator (na PLN to będzie ok. 800 zł). Ręce mi opadły, zwłaszcza, że moja kobieta nie ma jak teraz wrócić do domu...

Auto jest potrzebne, a tu takie coś. Na dodatek (taka wisienka na torcie), padły baterie w pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była kwestia naciągnięcia paska. Nowy alternator tak średnio pasował i między nim, a kołem pasowym było przesunięcie w osi o jakieś 2cm. Po ciemku tego nie było widać (na gwałt naprawiałem auto). To wystarczyło, aby pasek się przetarł. Wytrzymał 300 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po ok roku od remontu silnika wywalilo olej uszczeka podglowica wszysko zafajdane olejem. Sprawa poszla do reklamacji a dokladniej uszczelki producent wyparl sie poniewaz zostala zamontowana ”nie fachowo” i nie zwroca kasy. Tylko siasc i ryczec mie dosc ze zblizaja sie swieta to jeszcze nie ma czym do pracy smigac :/ Pozostaje jakos to wszystko poskladac...

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozmowa z Panią z banku, bo chcę tam zamknąć konto.

Ale żeby to zrobić to ponoć trzeba mieć jakiś telekod.

Więc 3 rozmowy trwało ustawianie tego cholerstwa,

a w rozmowie nr 4 nikt mnie nawet o niego nie poprosił.

 

Wkurzają mnie notorycznie dzwoniący konsultanci Orange,

którzy próbują wcisnąć mi jakiś super telefon w super cenie.

Mam moją NOKIE w Plusie i to mi wystaczy,

ale Pani tego nie potrafi zrozumieć,

bo przecież w tym roku święta

i taki fajny nowoczesny telefon mógłby był ciekawym

prezentem pod choinkę.

 

Wkurza mnie jak muszę rano wstać kiedy na dworze jest jeszcze ciemno.

 

A raz na jakiś czas wkurza mnie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś baran próbował zdjąć mi zaślepkę zamka przy klamce - efekt taki, że porysował element, zrobił wgniotę na drzwiach i tyle. Część za 5 zł mozna kupić, albo całą klamkę za 15 ale nieeee, lepiej komuś zdjąć :mrgreen: Łapy bym łamał za coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma tak wyprzedzać to niech sie lepiej za to nie zabiera zupełnie jak wyprzedzające sie tiry jeden jedzie 90 drugi 92

Myślałem, że to tylko mnie denerwuje.

Mi ostatnio z kolei ktoś (całe szczęście) lekko uderzył w błotnik i grzecznie sobie odjechał, w myśl zasady "prawie nie widać, więc nic się nie stało".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś denerwuje taki mały drobiazg, zamykanie tematów poprawnie nazwanych i dopisanie: takie coś już było poszukaj sobie, zamykam!" Dla jasności dodam, że nie chodzi mi o moje tematy, bo jeszcze żadnego nie założyłem, tylko chodzi mi o tematy innych użytkowników i moje poszukiwania i przebijania się przez kilkanaście tematów z problemem, który został dobrze opisany i nazwany i zamknięty bo gdzieś to było. A potem jakiś łaskawy admnin forum nad którymś człowiekiem "z liściem na głowie" się zlituje i zapoda linka do tematu o nazwie "ćwierkotanie w wentylatorze" co to program ornitologiczny jest. Syf taki na forum Meganek panuje, że szok. Jak ktoś ze Sceników napisał: "Meganki piszą wszędzie" i fakt, facet zadaje pytanie odnośnie rezystora dmuchawy w Megan II i dostaje linka do tematu o Scenikach. Dlaczego? Bo gdzieś w połowie dyskusji odnośnie rezystora w Sceniku ktoś z Meganek zaczął pisać odnośnie rezystora w Megance.

Czytelniej by było gdyby takie tematy gdzie gościu napisze problem a admin zamyka zostały usunięte, a nie że człowiek się przebija przez ten śmietnik. Chyba z pół roku mi zejdzie zanim zadam jakieś pytanie, bo drżę na myśl o tym jak ktoś zaraz z niekłamaną satysfakcją zapierdzieli łapkę z napisem regulamin, albo smarnie "to już było poszukaj sobie". Na forach samochodowych gdzie wcześniej uczęszczałem admin na PW pisał to już było i sam przenosił wątek do odpowiedniego tematu, bo był życzliwym człowiekiem i chciał pomóc.

To mnie właśnie dzisiaj wkurza i wczoraj wkurzało i jeszcze kilka razy w innych dniach.

Ale kiedyś się przyzwyczaję może.

 

Na szczęście sporą część już znalazłem i sobie wynotowałem i warto było i fajnie jest wiedzieć, że są wśród was ludzie co mają wiedzę i chęć się nią podzielić.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!