Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma NC+, 11 kwietnia zadzwonil konsultant i namówił mnie na zmianę oferty, następnego dnia pojawił się komunikat prezesa NC+ o odwołaniu konieczności zmian w ofertach więc ja w te pędy za telefon i odwołałem zmiany. A tu dziś przyszły faktury do zapłaty po nowych cenach. Moje odwołanie powiedział dziś konsultant zostanie rozpatrzone po 21 maja. Chamstwo do n-tej potęgi. :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem sceniola, wypolerowałem, roboty prawie 3 godziny, pojechałem na zebranie rodziców do ekonomika i w czasie powrotu złapała mnie przelotna krótkotrwała burza. Auto znowu brudne. Przed wstawieniem do garażu ponowne mycie, bo na jutro auto musi być na wysoki połysk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyli w zeszłym tygodniu. Jadę sobie, wiem i widzę, że za chwile będzie fotoradar który bez przerwy robi zdjęcia. Trzymam się tych 50 km a jakiś oszołom busem mruga mi z tyłu światłami, wali w klakson. Spoglądam a tu proszę. Koleś wyprzedził mnie przy fotoradarze, na podwójnej ciągłej i przy prędkości około 70 km. Wyprzedzając patrzył na mnie, gestykulował i pukał się w głowę :) . Kompletny idiota. Co ja zrobię, że akurat dostosowałem prędkość do znaków? Mam nadzieję, że gość załapał się na fotkę choć taki to ma często szczęście.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Wyszedłem zamknąć auto a tu niespodzianka. Rano byłem w terenie, przyjechałem, zostawiłem auto z włączonym radiem. Bylo wyciszone więc nie słyszałem choć byłem w pobliżu. Mam duży wyświetlacz od navi to sobie żarło i żarło aż kompletnie padło <szukaj> Podłączyłem akumulator.....

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne stuki spod maski na urlopie. Auto przyjechało sobie spokojnie na parking, postało z 1,5 godziny spokojnie. Potem wsiadam i odpalam auto, i podczas jazdy powrotnej zaczęło "coś" stukać. Zatrzymałem się, sprawdzam koła, poduszkę silnika i nic. Jadę dale i sobie postukuje "coś" pod maską dalej. Po przyjeździe na miejsce noclegowe i sprawdzeniu całego zawieszenia doszedłem do wniosku, że będzie trzeba chyba wybrać się do mechanika. Ale chwyciłem za przewody od klimy i Bingo. Okazało się, że zgubiłem gdzieś plastik od mocowania osuszacza klimy (podejrzewam, że pomógł "zniknąć" kot na parkingu). Trzeba było trochę pokombinować aby go zamocować ale się udało. I teraz mam już ciszę.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle rozgrzewające sie tylne koło a raczej tarcza, mimo wymiany klocków i sprawdzenia zacisków wciąż jest nie tak jak powinno być. Jutro kolejna wizyta u mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak na poznańskich drogach i poznańskich mumerach jeżdżący sobie slalomem między autami, zmieniający pas na przejściu dla pieszych, nie używający kierunkowskazów itd.

Jak stanął w korku to próbował się wcisnąć przede mnie i mu się udało, gdyż nie miałem czasu aby później się z nim użalać jakbym mu w bok wjechał. Obtrąbiony, nawet nie przeprosił. Ah, Ci polscy szybcy gniewni na zakorkowanych ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani umyć autka ani nic

Niestety. Dziś miałem pecha i zakopałem się przodem w błocie. Dobrze, że nadjechał ktoś z rodzinki i użył swoich mięśni do popchnięcia. Popadało i tam gdzie stałem w jednym miejscu siadła ziemia(dość świeży przekop) Na zimówkach ruszyłbym ale na letnich już gorzej. Święto ale trzeba było brać się za mycie bo wiecie jak wygląda auto po takim cyrku. W warunkach zimowych nie miałem takiego problemu a tu proszę. :mrgreen:

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Park linowy Legionowo http://www.klub-piknikowy.pl/ - nie polecam a wręcz odradzam

 

Informacja dziś rano przez telefon: park czynny do 20:00 , zapraszamy również do karczmy

Po przybyciu na miejsce: karczma niedostępna - przygotowanie do wesela .

No cóż, bez obiadu da się przeżyć.

W parku obsługa to kłamcy : najpierw "miły" pan proponuje moim dzieciom trasę dziecięcą i dla starszego syna trasę 4m.

Po 40 minutach , gdy ja zacząłem swoją trasę , obsługujący stwierdza, że zamykają (jest 17:40).

Oczywiście kosztów nie zwraca , a dla 30 złotych szarpał się nie będę, chodzi o fakt i rozczarowanie dziecka.

Po prostu żenada :)

 

Po wyrównaniu poziomu adrenaliny i to wcale nie spowodowanej emocjami "sznurkowymi" wsiedliśmy w naszego "Szczeniaka" i pojechaliśmy do Nieporętu , do drugiego parku http://park-radocha.pl/ :) - polecam, choć trzeba mieć cierpliwość aby dostać się na trasę szkoleniową - momentami są tłumy, ale przynajmniej obsługa o wiele sympatyczniejsza niż w Legionowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pomimo odwiedzenia kilku placówek okulistycznych nie udało mi się wyznaczyć wizyty. Znaczy udać to by się udało. Ale nie mam czasu czekać ponad tygodnia podczas gdy mam dość poważny problem. Więc jutro trzeba się przejść do prywaciarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo i ignorancja na drogach. Wczoraj kobietka jadąca pod prąd jednokierunkową i jej tłumaczenie "Ja widziałam ten zakaz, ale tu jest remont drogi i sobie skracam dojazd". Na tłumaczenia, że zasady obowiązują wszystkich jednakowo Pani pozostawała głucha, pomogło zablokowanie przejazdu i telefon w ręku z oświadczeniem "Jeżeli ma pani na zbyciu 500zł to się poświęcę i zadzwonię na policję", ale ciśnienie skutecznie podniosła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!