Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Brzoza która potrafi tak zasypać auta, ze trzeba zaglądać do filtra kabinowego co kilka dni. Dobra rada. Nigdy brzozy wokół domu a jak już to mała i często przycinać. Po latach wielkie korzenie, strach w przypadku wichury, idiotyczna zgoda na wycinke z urzędu itd. Tylko co zrobić z sąsiadami albo miejscem w którym musimy parkować :D Wtedy trzeba z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ch.., który miał czelność oderwać mi napis RENAULT z tylnej klapy. Mało tego zrobił to tak nieudolnie że porysował mi klapę, ale go łajze pokarało bo się połamał i zostały 2 literki. Łapy bym śmieciowi połamał.

Edytowane przez Łysy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadki w małych pierdach, który mając przed sobą zielone światło, trzymaja się kilometr za autem przed nim, dziadzia jedzie 30 km/h i zadowolony, a potem trzeba stać na czerwonym :applause:

Edytowane przez Rxe.Megane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety w Polsce jeszcze bardzo długo trzeba będzie uczyć, że zielone na sygnalizatorze jest zarówno dla pierwszego jak i 30 w sznurku. I odstosunkuj się od dziadków, bo wielu młodych też dopiero jedynkę wajchą od biegów szuka, jak auto przed nim ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska... Kolega zasłabł w pracy w momencie zasłabnięcia krew polała mu się z nosa i uszu, nie mogąc go ocucić, telefon do miejscowego szpitala a pani mówi że karetka może przyjechać za godzinę... bo wszystkie są w terenie a, że mam znajomego w firmie Falck i stoi na postoju oddalonym 9km od firmy stwierdza że mają dostępne 2 karetki i już po nas jedzie... Bez Komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje, za granicą trzeba się jednak pilnować. Ja dostałem od straży gminnej fote na 200zł i będe się odwoływał na podstawie tego że nie mogą używać fotoradarów stacjonarnych bo z takiego dostałem, mogą mi skoczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od straży gminnej fote na 200zł i będe się odwoływał na podstawie tego że nie mogą używać fotoradarów stacjonarnych bo z takiego dostałem, mogą mi skoczyć

poważnie? Tez o tym słyszałem ostatnio, ale jakoś nikt o tym nie chce mówić. Tez mam mandat 63/50 i to ze stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(^ Jest wyrok NSA czy Trybunału Konstytucyjnego(nie pamiętam), że SM nie ma prawa korzystać ze stacjonarnych fotoradarów. Mogą korzystać tylko z urządzeń przenośnych lub zamontowanych w samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!