Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na trasie liczącej 100km na odcinku 10-15 km uniknąłem 2 razy zderzenia z sarnami.Za pierwszym razem 4 szybko przebiegły,ale było baaardzo blisko. Za drugim razem przebiegły dwie,prawie wylądowałem na drzewie po przeciwnej stronie,ale cudem zdążyłem wyhamować,jakby coś jechało z nadprzeciwka to by mnie tu teraz nie było.Szczęście w nieszczęściu,że jechałem sam i 70km/h...Musiałem się zatrzymać i ochłonąć.

Damian, dlatego w takiej sytuacji lepiej jednak nie odbijać kierownicą... Wiem, że odruch jest inny ale trzeba go sobie wyrobić - lepiej klepać maskę niż być klepanym przez "pigułę" na intensywnej...

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas ulewy pędzący śmiałkowie na czołowe, spychający z drogi. Po prostu patologia co się działo wczoraj na drogach jak jechałem.

Dzisiaj tylko dostawczaki na autostradzie mnie irytowały. I niektórzy kierowcy osobówek, którzy nie ogarniają, że ktoś może jechać od nich szybciej (ale nadal dopuszczalną prędkością) i jak mają miejsce to mogliny zjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobka,to był odruch bezwarunkowy.Coś mi wyskoczyło przed maskę i odruchowo to próbowałem ominąć.Pierwszy raz mi się to zdarzyło jako kierowcy i mam nadzieję,że ostatni,bo w sobotę znowu będę jechał tą samą trasą... Kiedyś jako małolat wracaliśmy z ojcem tą samą drogą jeszcze mieliśmy Skodę Favorit i też mu wyskoczył jeleń.Zwierzę nie przeżyło,a auto trafiło na złom my z ojcem trafiliśmy do szpitala na tydzień;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy... jakiś [cenzura] łowca cudzej własności odciął i zaiwanił antenę od CB :) teraz wisi tylko kikut od kabla :) Kurde ale bym chciał dopaść takiego fraglesa... wtedy i ja bym uciął JEMU co nie co- jego własnymi szczypcami!!!

 

Rozumiem zdenerwowanie ale na forum cenzuralnie się wysławiamy. - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gdy miałem się z sąsiadem stwierdził, że nie działa mi lewe przeciwmgielne światło. Zdziwiłem się bo przecież jeszcze przedwczoraj wszystko było OK. Ale myślę sobie, że mogła się żarówka przepalić. Wystarczyło że tylko położyłem się pod auto, a ciśnienie skoczyło mi o 100%. Nie uwieżycie ale ktoś podpierdzielił mi przewód z wtyczką. Teraz świeci tylko prawy halogen, a do lewego wiszą sobie kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeździłeś na przeciwmgielnych jak mgły nie było i się ktoś bardziej wkurzył.

A swoja drogą to nawet dobry pomysł, też mam takiego młodziana po sąsiedzku, co bez mgły na przeciwmgielnych jeździ, bo je posiada..... :(

Chyba położę się na chwile pod jego zderzakiem.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą to nawet dobry pomysł, też mam takiego młodziana po sąsiedzku, co bez mgły na przeciwmgielnych jeździ, bo je posiada..... :(

No co Ty??? To jest uboga wersja świateł dziennych dla tych co prawko załatwili sobie za łapówkę.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś złodziej kilka dni temu zwinął znajomemu tablice rejestracyjną. Zniknęło kilkanaście tablic. Teraz strach gdziekolwiek postawić auto....

A dziś wkurzyłem się bo ekran wyświetlacza radia i navi był czarny. Sporadyczny przypadek, gdy na zewnątrz jest taka pogoda a w aucie wilgoć. Chyba na noc bedę przykrywał ekran :(

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś złodziej kilka dni temu zwinął znajomemu tablice rejestracyjną. Zniknęło kilkanaście tablic.

Bo tablice trzeba przykręcić do nadwozia a nie umieszczać bez przykręcania w ramkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tablice trzeba przykręcić do nadwozia a nie umieszczać bez przykręcania w ramkach.

Nieważne czy przykręcone, może mieć nawet włożone za wycieraczke, nie jego i nie ma prawa ruszać, niedługo felgi będe nosił do domu, żeby sk**la nie kusiły. Tu jest Polska, żeby wyskoczyć do kiosku, czy zapłacić na stacji benzynowej trzeba chować navi a już nawet antene od cb :(

Edytowane przez Rxe.Megane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiota w astrze który zaczął manewr wyprzedzania na podwójnej ciągłej gdzie skręcałem w miejscu wyznaczonym do posesji w lewo, przycisnąłem gostka do lewej strony a następnie wysiadłem z auta by pogratulować mu ptasiego móżdżku - niestety zwiał po pasie zieleni ... jak mnie zobaczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!